Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Postele a válendy  >  BMS GROUP se zábranou KUBUS

BMS GROUP se zábranou KUBUS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 804 Kč
Popis produktu se zábranou KUBUS Levná se zábranou a úložným prostorem se skvěle hodí pro holky i pro kluky do každého dětského pokojíčku. Jestli nejste zrovna okázalých zdobení a máte raději jednoduchost a důraz na detail, , je tato pro vaši rodinu ideální. Nemusíte se obávat, že by z ní vaše dítko spadlo, ochranná zábrana to zkrátka nedovolí. Koupí e dětské e KUBUS získáte: * Moderní ...

Všechny nabídky pro BMS GROUP se zábranou KUBUS

Popis BMS GROUP se zábranou KUBUS

Popis produktu se zábranou KUBUS
Levná se zábranou a úložným prostorem se skvěle hodí pro holky i pro kluky do každého dětského pokojíčku. Jestli nejste zrovna okázalých zdobení a máte raději jednoduchost a důraz na detail, , je tato pro vaši rodinu ideální. Nemusíte se obávat, že by z ní vaše dítko spadlo, ochranná zábrana to zkrátka nedovolí.
Koupí e dětské e KUBUS získáte:
* Moderní
* 100% ochrana pro vaše dítě, díky bezpečnostní zábraně
* Úložný prostor
* Pevný rošt
* Kvalitní pěnová matrace je vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Dále je matrace univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Dosahuje výšky 8cm.
* S ohledem na děti je veškerý sortiment vyráběný ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek.
* Zboží dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti produktu se zábranou KUBUS* Vlastnost: Hodnota
* Matrace BMS: Pěnová 8 cm

Parametry BMS GROUP se zábranou KUBUS

Výrobce Bms Group

Podobné produkty

Podobné fráze: