Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Postele a válendy  >  BMS GROUP s přistýlkou TAMI

BMS GROUP s přistýlkou TAMI

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 992 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu s přistýlkou TAMI Levná s přistýlkou, kde nechybí bezpečnostní zábrana, matrace, ani roštem včetně úložného prostoru dopřeje vašemu dítěti klidné snění. Díky ochranné zábraně bude v bezpečí celou noc. Jednoduchý motiv čela bude pro děti vstupenkou do říše snů a průvodcem klidné noci. Co je krásnějšího, než když se vaši nejmenší usmívají ze spánku. Veselé barvy výplně krásně roz...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BMS GROUP s přistýlkou TAMI

Popis BMS GROUP s přistýlkou TAMI

Popis produktu s přistýlkou TAMI
Levná s přistýlkou, kde nechybí bezpečnostní zábrana, matrace, ani roštem včetně úložného prostoru dopřeje vašemu dítěti klidné snění. Díky ochranné zábraně bude v bezpečí celou noc. Jednoduchý motiv čela bude pro děti vstupenkou do říše snů a průvodcem klidné noci. Co je krásnějšího, než když se vaši nejmenší usmívají ze spánku. Veselé barvy výplně krásně rozzáří jakýkoli pokojíček a vám díky přistýlce ubude starost, kam uložíte malého kamaráda. 
Koupí dětské e s přistýlkou TAMI  získáte:
* Moderní e
* 100% ochranu pro vaše dítě, díky bezpečnostní zábraně
* Pevné rošty
* Přistýlku
* Kvalitní pěnová matrace je vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Dále je matrace univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Dosahuje výšky 8cm.
* S ohledem na děti je veškerý sortiment vyráběný ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek.
* Zboží dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti produktu s přistýlkou TAMI* Vlastnost: Hodnota
* Výška čela u hlavy: 77 cm
* Výška čela u nohou: 77 cm
* Rozměr spací plochy: 190x80, 200x90 cm
* Délka zábrany: 90 cm
* Matrace BMS: Pěnová 8 cm

Parametry BMS GROUP s přistýlkou TAMI

Výrobce Bms Group

Podobné produkty

Podobné fráze: