Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Postele a válendy  >  BMS GROUP Patrová Rico

BMS GROUP Patrová Rico

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 820 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Patrová Rico Levná patrová se zábranou včetně 2x matrace a 2x roštu splní sen vašich dětí mít doma opravdickou patrovku. Tímto výrobkem nejen rozvinete jejich fantazii, ale díky ochranné zábraně je zabezpečíte po celou noc a konečně si všichni pořádně odpočinete. Díky praktickému úložnému prostoru vyřešíte problémy s uschováním všech malých potřebných nezbytností. Dopřejte tedy...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BMS GROUP Patrová Rico

Popis BMS GROUP Patrová Rico

Popis produktu Patrová Rico
Levná patrová se zábranou včetně 2x matrace a 2x roštu splní sen vašich dětí mít doma opravdickou patrovku. Tímto výrobkem nejen rozvinete jejich fantazii, ale díky ochranné zábraně je zabezpečíte po celou noc a konečně si všichni pořádně odpočinete. Díky praktickému úložnému prostoru vyřešíte problémy s uschováním všech malých potřebných nezbytností. Dopřejte tedy vašemu dítěti mít v pokojíčku zajímavou , na které si bude přes den hrát a večer usínat, aniž by tato investice výrazně provětrala váš bankovní účet. 
Koupí patrové e Rico získáte:
* Moderní e
* 100% ochranu pro vaše dítě, díky bezpečnostní zábraně
* Pevné rošty
* Úložný prostor
* Kvalitní pěnová matrace je vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Dále je matrace univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Dosahuje výšky 8cm.
* S ohledem na děti je veškerý sortiment vyráběný ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek.
* Zboží dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti produktu Patrová Rico* Vlastnost: Hodnota
* Výška spací plochy: 32/107 cm
* Výška ke spodní části e: 32 cm
* Matrace BMS: Pěnová 8 cm
* Výška spodního lůžka: 32 cm
* Výška horního lůžka: 107 cm
* Výška úložného prostoru: 19 cm

Parametry BMS GROUP Patrová Rico

Výrobce Bms Group

Podobné produkty

Podobné fráze: