Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Postele a válendy  >  BMS GROUP Patrová postel Max 3

BMS GROUP Patrová postel Max 3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 18 483 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Patrová postel Max 3 Dětská patrová postel s mnoha úložnými prostory včetně matrací a roštem je absolutním trhákem poslední doby. Díky netradičně řešeným schodům vám vzniká několik úložných prostorů. Schůdky jsou univerzální, lze je tedy dle potřeby umístit, kam budete chtít. Větší prostor pro dolní lůžko, kde se tak pohodlně vyspí i dvě děti, v sobě ukrývá další velký úložný pro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BMS GROUP Patrová postel Max 3

Popis BMS GROUP Patrová postel Max 3

Popis produktu Patrová postel Max 3
Dětská patrová postel s mnoha úložnými prostory včetně matrací a roštem je absolutním trhákem poslední doby. Díky netradičně řešeným schodům vám vzniká několik úložných prostorů. Schůdky jsou univerzální, lze je tedy dle potřeby umístit, kam budete chtít. Větší prostor pro dolní lůžko, kde se tak pohodlně vyspí i dvě děti, v sobě ukrývá další velký úložný prostor, který se stane oblíbeným úkrytem malých rošťáků zejména při úklidu. Je to rychlé řešení nedostatku místa pro početné rodiny, které nevědí kam uložit všechny ratolesti, když pokojíček není nafukovací a je pouze jeden. Tahle varianta postele je pro vás tou správnou volbou. Je vhodná pro kluky i pro holky a navíc si s ní užijí spoustu legrace. Patrová postel odjakživa byla snem každého dítěte a vy máte nyní možnost jej splnit. Tato postel zkrátka dokáže rozzářit nejen interiér pokoje, ale i dětskou tvář. 
Koupí patrové postele MAX 3 získáte:
* Moderní postel
* 100% ochranu pro vaše dítě, díky bezpečnostní zábraně
* Pevné rošty
* Spací plochu až pro tři děti
* Velké množství úložných prostorů
* Výběr z barevných dekorů
* Kvalitní pěnová matrace je vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Dále je matrace univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Dosahuje výšky 10 cm.
* S ohledem na děti je veškerý sortiment vyráběný ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek.
* Zboží dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti produktu Patrová postel Max 3* Vlastnost: Hodnota
* Rozměr úložného prostoru: 20x198 cm
* Šířka: 125 cm
* Výška: 146 cm
* Délka podél zdi: 204+54 schůdky cm
* Dekor: Bílá
* Rozměr spací plochy horního lůžka: 80x200 cm
* Rozměr spací plochy spodního lůžka: 120x200 cm
* Úložný prostor schůdky: 23x28 cm
* Výška schůdků: 27/5...

Parametry BMS GROUP Patrová postel Max 3

Výrobce Bms Group

Podobné produkty

Podobné fráze: