Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Postele a válendy  >  BMS GROUP MIKO

BMS GROUP MIKO

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 339 Kč
Popis produktu MIKO Levná se zábranou a úložným prostorem se skvěle hodí pro holky i pro kluky do každého dětského pokojíčku. Jestli rádi kouzlo barev a jednoduchého vyřezávaného čela, je tato pro vaši rodinu ideální. Nemusíte se obávat, že by z ní vaše dítko spadlo, ochranná zábrana to zkrátka nedovolí. Koupí e dětské e MIKO získáte:  * Moderní * 100% ochrana pro vaše dítě, díky bez...

Všechny nabídky pro BMS GROUP MIKO

Popis BMS GROUP MIKO

Popis produktu MIKO
Levná se zábranou a úložným prostorem se skvěle hodí pro holky i pro kluky do každého dětského pokojíčku. Jestli rádi kouzlo barev a jednoduchého vyřezávaného čela, je tato pro vaši rodinu ideální. Nemusíte se obávat, že by z ní vaše dítko spadlo, ochranná zábrana to zkrátka nedovolí.
Koupí e dětské e MIKO získáte: 
* Moderní
* 100% ochrana pro vaše dítě, díky bezpečnostní zábraně
* Úložný prostor
* Pevný rošt
* Nákresy rozměru e ve velikosti 190 x 80 a 200 x 90 najdete ve fotogalerii. 
* Kvalitní pěnová matrace je vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Dále je matrace univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Dosahuje výšky 8cm.
* S ohledem na děti je veškerý sortiment vyráběný ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek.
* Zboží dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti produktu MIKO* Vlastnost: Hodnota
* Matrace BMS: Pěnová 8 cm

Parametry BMS GROUP MIKO

Výrobce Bms Group

Podobné produkty

Podobné fráze: