Kde jsem: Katalog > Garden King Zahradní gril MASTER JB-C22

Garden King Zahradní gril MASTER JB-C22

Obrázek není k dispozici
Koupit za 999 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
999 Kč
<h2>Zahradní gril MASTER</h2> <p>Grilování je velkým trendem poslední doby!<br />Kotlový<strong> zahradní gril MASTER</strong> je ideální na grilování, pečení, vaření i uzení. Obsluha a údržba grilu je velmi snadná a nenáročná. Díky svým větším rozměrům je <strong>zahradní gril MASTER</strong> vhodný pro více osob. Využití najde na zahradě, terase, chatě či chalupě.</p> <h3>Zahradní gril MASTER -...

Doporučujeme

Popis Garden King Zahradní gril MASTER JB-C22

Zahradní gril MASTER
Grilování je velkým trendem poslední doby!Kotlový zahradní gril MASTER je ideální na grilování, pečení, vaření i uzení. Obsluha a údržba grilu je velmi snadná a nenáročná. Díky svým větším rozměrům je zahradní gril MASTER vhodný pro více osob. Využití najde na zahradě, terase, chatě či chalupě.
Zahradní gril MASTER - parametry:
výška 89 cm
průměr grilovací plochy 56 cm
poklop i kotel z kvalitního smaltu
možnost regulace odvětrávání grilu
dvě kolečka pro snadný transport
spodní rošt, grilovací rošt
miska na popel, spodní odkládací rošt
Regulátor větracího otvoru zajišťuje regulaci přívodu vzduchu pro spalování uhlí, čímž je možné uvnitř grilu měnit teplotu dle potřeby (cca 70-350°C). Díky této možnosti regulace vzduchu lze využívat u grilu nejen přímou, ale také nepřímou metodu grilování. Při nepřímém grilování probíhá v grilu podobný proces jako v horkovzdušné troubě, což umožňuje grilovat velké kusy masa.
Ke grilu doporučujeme objednat pikantní olej ve spreji.
Na zahradní gril MASTER poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Podobné fráze: