Poolmaster fontána 0845

0 %
(0 hodnocení)

Tryskající fontána je skvělý doplněk pro zkrášlení bazénu poskytující příjemné osvěžení, nadchne děti i dospělé. Balení obsahuje fontánu ve tvaru vodní květiny, nastavitelné kování a adaptér. Proud fontány lze upravovat dle vašich preferencí. Fontána je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Instalace je velmi jednoduchá. Tryskající fontána se montuje na zpětnou trysku, která vrací přefiltrovanou vodu zpět do bazénu. Značka Příslušenství Poolmaster a bazény Technypools... Celý popis

Koupit za 620 Kč

Popis

Tryskající fontána je skvělý doplněk pro zkrášlení bazénu poskytující příjemné osvěžení, nadchne děti i dospělé.

Balení obsahuje fontánu ve tvaru vodní květiny, nastavitelné kování a adaptér. Proud fontány lze upravovat dle vašich preferencí. Fontána je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Instalace je velmi jednoduchá. Tryskající fontána se montuje na zpětnou trysku, která vrací přefiltrovanou vodu zpět do bazénu.

Značka
Příslušenství Poolmaster a bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

 
Závazek k ochraně životního prostředí
Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.
Zobrazit více