Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Pohádky a pověsti  >  Walt Disney: Dinosauru

Walt Disney: Dinosaurus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pevná bez přebalu lesklá Česky

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Walt Disney: Dinosaurus

Popis Walt Disney: Dinosaurus

KNIHCENTRUM.CZ píše:

,
Vítej ve světě dinosaurů a prehistorických zvířat z dobrodružného Disney filmu Hodný dinosaurus! Vydej se na cestu s nemotorným apatosaurem Arlem a jeho lidským kamarádem Špuntem a společně překonejte všechny nebezpečné nástrahy. Nakonec vyřeš zábavné hádanky s oblíbenými hrdiny. Díky pevnému oušku si knížku můžeš vzít s sebou, kamkoli budeš chtít.


Druh sortimentu : Kniha, Hodný dinosaurus Knížka do ruky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 24

ALBATROS MEDIA píše:

Vítej ve světě dinosaurů a prehistorických zvířat z dobrodružného Disney filmu Hodný dinosaurus! Vydej se na cestu s nemotorným apatosaurem Arlem a jeho lidským kamarádem Špuntem a společně překonejte všechny nebezpečné nástrahy.

Megaknihy.cz píše:

Přečti si dobrodružný příběh o cestě nemotorného dinosaura Arla a jeho lidského kamaráda Spota světem nebezpečných nástrah, vybarvi známé postavičky a nalep samolepky oblíbených hrdinů!

Hrackyjednicka.cz píše:

Jak by to vypadalo, kdyby dinosauři nikdy nevyhynuli? Zaručeně by se mezi pravěkými tvory našli i ti hodní, kteří by si rádi hráli s dětmi. Přesně o tom vypráví animovaný film od Pixaru a také 66 dílná skládačka s obrázkem jeho hlavních hrdinů. Paráda!Rozměr: 335x230x40 mm

Kosmas.cz píše:

Dinosaurus Arlo z Disneyho pohádky se přátelí s každým, od obávaného tyranosaura po zvědavé ptakoještěry. Vaše dítko se s početným pravěkým zvěřincem seznámí prostřednictvím 66dílného puzzle.

Stavebnice-Hry píše:

Pexeso a Domino v jedné krabičce! Kartičky z Pexesa a Domina Tě vezmou do světa animovaného Disney Pixar filmu Hodný dinosaurus . Človíček Spot s Apatosaurem Arlem Tě vezmou na jejich dobrodružnou výpravu.

Pexeso obsahuje 36 kartiček .

Každý z hráčů obrací dvě libovolné karty. Budou-li mít stejný obrázek, vezme si je. Pokud se budou lišit, otočí je zpět. Cílem hry je najít co nejvíce dvojic obrázků se stejným symbolem.

Domino obsahuje 45 dílků .

Vytvořte řadu z kartiček domina tak, aby obrázky na sebe navazovaly.

Hry jsou vhodné od 4 let.

Puzzle-puzzle.cz píše:

Poskládejte si s dětmi podlahové puzzle s obrázkem z animovaného filmu od studia Disney Pixar - Hodný dinosaurus. Díky maxi dílkům a velkému rozměru obrázku můžete puzzle pohodlně skládat na zemi.

Děti se hravým způsobem naučí, že celek lze rozebírat na části a naopak, čímž si utváří základy analytického a syntetického myšlení . Při skládání puzzle se rozvíjí i představivost a jemná motorika .

Doporučeno pro děti od 2 let.

Rozměr složeného puzzle 66 x 47 cm

QRSHOP.cz píše:

Děsivý Butch z nového a velmi oblíbeného filmu Hodný dinosaurus nemůže chybět ve tvé plyšové sbírce! Butch je vysoký 25 cm a vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše.Doporučený věk: od 0 let
Rozměry balení: 180x250x450 mm

DVDpremiery.cz píše:

Animovaný film „Hodný dinosaurus" si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změnil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa... Animovaný film „Hodný dinosaurus" si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změnil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučí čelit svému strachu a zjistí, že je schopen velkých činů.Bonusy:• AUDIO KOMENTÁŘ REŽISÉRA PETRA SOHNA, HLAVNÍHO SCÉNÁRISTY KELSEYHO MANNA, VEDOUCÍHO ANIMÁTORA MIKA VENTURINIHO, HLAVNÍ KAMERAMANKY SHARON CALAHANOVÉ A TECHNICKÉHO ŘEDITELE SANJAYE BAKSHIHO.• SANJAYŮV SUPER TEAM• PRAVDIVÉ LŽI O DINOSAURECH• RECYCLOSAURUS• CESTA FILMAŘŮ• Z ČEHO SE SKLÁDÁ DINOSAURUS• PO STOPÁCH TYRANNOSAURA REXE• VYSTŘIŽENÉ SCÉNY• JEDNOHUBKY• SCHOVÁVANÁ• UPOUTÁVKY• INFORMACE

mamitati píše:

Plyšový dinosaurus BUTCH 25 cm z filmu Hodný dinosaurus
Plyšový dinosaurus BUTCH 25 cm z filmu Hodný dinosaurus.
Děsivý Butch z nového a velmi oblíbeného filmu Hodný dinosaurus nemůže chybět ve tvé plyšové sbírce!
Butch je vysoký 25 cm a vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše.
Upozornění !
V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme a pochopení.

DATART.cz píše:

BD Hodný dinosaurus (orig.: The Good Dinosaur) • Animovaný/Komedie/Rodinný • produkce: USA • rok výroby: 2015 • délka: 102 minut • režie: Peter Sohn • hrají: Jeffrey Wright, Frances McDormand, Raymond Ochoa, Marcus Scribner, Steve Zahn, Anna Paquin, Sam Elliott, Alan Tudyk, A. J. Buckley, John Ratzenberger a další • zvuk: DTS-HD Master 7.1 anglicky, DTS-HD High-Res 5.1 anglicky, popisný zvuk 2.0 anglicky, DTS 5.1 arabsky, DTS 5.1 česky, DTS 5.1 polsky, DTS 5.1 řecky • Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Parametry Walt Disney: Dinosaurus

Druh Pohádky

Podobné produkty

Podobné fráze: