Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Podložky pod myš  >  LOGITECH G240

LOGITECH G240

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Látkový povrch podložky G240 umožňuje ideální povrchové tření pro hraní s nízkými hodnotami DPI, díky čemuž usnadňuje ovládání myši a umožňuje přesné umisťování kurzoru. Konzistentní struktura povrchu umožňuje zlepšit výkon snímačů, zejména při použití s herními snímači Logitech G. Měkká gumová základna pak zajišťuje stabilitu bez nutnosti obětovat pohodlí. Technické parametry Šířka: 340 mm ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LOGITECH G240

Popis LOGITECH G240

Alza.cz píše:

Podložka pod myš herní, látkový povrch, rozměry 340x 280x 1mm
 Každá správná herní myš si zaslouží stabilní a hlavně kvalitní podložku. Ať už máte optickou nebo laserovou myš, podložka Logitech G240 se výrazným dílem zaslouží o zvýšení přesnosti snímače. K tomu využívá zejména konzistentní strukturu povrchu bez zbytečných designových prvků, které mohou negativně ovlivnit snímání pohybu. Každá správná herní myš si zaslouží stabilní a hlavně kvalitní podložku. Ať už máte optickou nebo laserovou myš, podložka Logitech G240 se výrazným dílem zaslouží o zvýšení přesnosti snímače. K tomu využívá zejména konzistentní strukturu povrchu bez zbytečných designových prvků, které mohou negativně ovlivnit snímání pohybu. Klíčové vlastnostiPohodlný materiál s velmi dobrým třenímPovrch je ideální pro snímače řady Logitech GGumová základna pro maximálně flexibilní povrchRozměry 280 × 340 × 1 mmSkvělé provedeníGumová...

DATART.cz píše:

Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad je praktická podložka pod počítačovou myš, která vám usnadní a upřeným ovládání myši. Vyrobena je z kvalitního materiálu, který se postará o přesné snímání pohybu pro herní myši, kde je důležitá přesnost. Dolní vrstva podložky je přilnavá a proto bude pevně držet na stole nebo jiném povrchu. Tloušťka podložky je pouze 1 mm a tím pádem vám bude šetřit zápěstí. Je provedena v černé barvě a látkovém provedení, což působí velmi elegantně a Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

KASA.cz píše:

Látkový povrch podložky pod myš Logitech® G240 Cloth Gaming Mouse Pad poskytuje ideální míru povrchového tření pro hraní her s nízkým rozlišením a zároveň zlepšuje ovladatelnost myši a přesnost umístění kurzoru. Rychlé a náhlé zahájení, zastavení či změny směru pohybu s podložkou G240 nepředstavují žádný problém. Konzistentní struktura povrchu zlepšuje funkci senzoru, a to zejména v případě použití s hracími senzory Logitech G. Měkká gumová základna pak zajišťuje stabilitu bez nutnosti obětovat pohodlí.
Povrch se středním stupněm tření.
Mírné povrchové tření. Mírné povrchové tření poskytuje patkám myši optimální míru odporu na začátku nebo na konci rychlých či náhlých pohybů, které se tak často vyskytují při hraní her s nízkým rozlišením.
Konzistentní struktura povrchu
Konzistentní struktura povrchu. Konzistentní struktura povrchu dává senzoru optimální informaci při převádění pohybu myši na pohyb kurzoru, což představuje značné zlepšení oproti často nekonzistentnímu nebo znečištěnému povrchu stolu nebo pracovní plochy.
Optimální povrch senzoru Logitech G
Přizpůsobeno senzorům Logitech G. Díky povrchové struktuře blízké optimálnímu testovacímu prostředí přináší podložka G240 všem hráčům maximální přesnost a citlivost senzorů myší Logitech G.
1 mm tenká gumová základna
Stabilní, pohodlná gumová základna. Hráči her s nízkým rozlišením musí vykonávat rozsáhlé a rychlé pohyby rukou. Gumový povrch pomáhá udržovat pružný povrch na svém místě a brání shrnování potahu před myší, které pak často brání hladkému pohybu myši. Měkký materiál zlepšuje pohodlí ovládání při pohybu zápěstí přes okraj podložky pod myš.
Hlavní funkce
Zlepšete stupeň kontroly nad svou hrou, zlepšete svou hru.
Přiměřené povrchové tření
Konzistentní sledování povrchu
Stabilní, pohodlná základna
Obsah balení
Podložka pod myš
Uživatelská dokumentace
Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce...

daShop.cz píše:

Látkový povrch podložky G240 umožňuje ideální povrchové tření pro hraní s nízkými hodnotami DPI, díky čemuž usnadňuje ovládání myši a umožňuje přesné umisťování kurzoru. Konzistentní struktura povrchu umožňuje zlepšit výkon snímačů, zejména při použití s herními snímači Logitech G. Měkká gumová základna pak zajišťuje stabilitu bez nutnosti obětovat pohodlí.

Parametry LOGITECH G240

Výrobce Logitech
Herní Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: