Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Podložky pod myš  >  A4Tech X7-300MP

A4Tech X7-300MP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ostatní parametry ProGaming: Ano Rozměry: 437 x 350 x 3 Typ příslušenství: podložka pod myš herní A4-Tech X7-300MP je ideálním společníkem pro dlouhodobé úspěchy každého hráče, ať amatérského nebo profesionálního. Jedná se o speciální herní podložku s kvalitní povrchovou úpravou, která zajišťuje přesné vedení myši za všech okolností. Podložka A4-Tech X7-300MP podstatně zvyšuje přesnost a reakci g...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro A4Tech X7-300MP

Popis A4Tech X7-300MP

SOFTCOM.cz píše:

Tato podložka má vysoce kvalitní textilní povrch, nabízí komfort a ovladatelnost zároveň. Je vhodná pro všechny typy myší. Aby po stole neklouzala, je spodní část pogumovaná.
Materiál povrchu textilní látka
Rozměry (V x Š x H) 3 x 437 x 350 mm

KASA.cz píše:

A4Tech X7-300MP je ideálním společníkem pro dlouhodobé úspěchy každého hráče, ať amatérského nebo profesionálního. Jedná se o speciální herní podložku s kvalitní povrchovou úpravou, která zajišťuje přesné vedení myši za všech okolností.
Podložka A4Tech X7-300MP podstatně zvyšuje přesnost a reakci gaming-grade myší bez toho, abyste na podložce zpozorovali známky opotřebení povrchu. Kvalitní povrch umožňuje myšce zaregistrovat i ten nejmenší pohyb při udržení perfektní kontroly a stálého klouzání, bez ohledu na typ senzoru. Základním materiálem podložky je přírodní gumová pěna.
Podložka má rozměry 437 x 350 mm při síle 3 mm.

Alza.cz píše:

Herní podložka pod myš rozměry 437x350x3mm
Za kvalitní podložku pod myš není nutné utrácet velké peníze, když si vyberete tu pravou. Společnost A4tech vyrábí velmi pěkné herní hlodavce, takže moc dobře ví, jaký podklad je pro ně ten nejlepší. Levná, ale kvalitníZa kvalitní podložku pod myš není nutné utrácet velké peníze, když si vyberete tu pravou. Společnost A4tech vyrábí velmi pěkné herní hlodavce, takže moc dobře ví, jaký podklad je pro ně ten nejlepší. V pravém dolním rohu je logo X7 Černé provedení Dovolí hráčům mít přesnou muškuTato podložka slouží především nadšeným hráčům počítačových her. Vysoce kvalitní textilní povrch zvyšuje přesnost a reakci herních myší. Pogumovaná spodní část zabraňuje pohybu podložky po stole. Rozměry 437 × 350...

Electro World s.r.o. píše:

Herní podložka A4TECH MY4 H X7-300MP v elegantním černém provedení je vyrobena z kvalitního textilního materiálu pro přesné ovládání myši. Pogumovaná protiskluzová spodní vrstva zaručuje udržení podložky na jednom místě bez ohledu na vaše pohyby myší. Podložka je kompatibilní se všemi laserovými a optickými snímači. Vyznačuje se rozměry 437 x 350 mm o tloušťce 3 mm. Zabezpečuje pohodlí při hře každému hráči.

Parametry A4Tech X7-300MP

Výrobce A4Tech
Herní Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: