Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  This War of Mine (PC)

This War of Mine (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 189 Kč
Popis produktu Vyzkoušejte si válku z pohledu obyčejného civilního občana, který může rozhodovat o osudu skupiny civilistů v obléhaném městě. Zajistěte proto bezpečnost Vašich lidí a překonejte s nimi nejrůznější nástrahy. Velkou váhu budou mít Vaše rozhodnutí, kdy budete postaveni například před volbu záchrany celé skupiny lidí, nebo obětování jednoho z nich aby měli ostatní větší šanci na př...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro This War of Mine (PC)

Popis This War of Mine (PC)

Popis produktu
Vyzkoušejte si válku z pohledu obyčejného civilního občana, který může rozhodovat o osudu skupiny civilistů v obléhaném městě. Zajistěte proto bezpečnost Vašich lidí a překonejte s nimi nejrůznější nástrahy. Velkou váhu budou mít Vaše rozhodnutí, kdy budete postaveni například před volbu záchrany celé skupiny lidí, nebo obětování jednoho z nich aby měli ostatní větší šanci na přežití.
Ve dne raději nevycházejte na ulice, neboť město je plné nebezpečných odstřelovačů a tak si dobře před jejich zrakem a střelami zabezpečte Váš úkryt. Hlavním problémem bude shánění potravy, léků a zbraní, které budou nezbytné pro Vaše přežití. Na výpravy vyrážejte raději v noci a opatrně postupujte nepřátelským městem.
Hra je podle autorů založena na skutečných událostech a tak pokud máte odvahu, vyzkoušejte si, jaký dopad mají války pro obyčejné občany a udělejte si představu o tom jaká, je Válka ve skutečnosti. Hra Vám přinese dlouhé hodiny zábavy a potrápí Vaše taktické uvažování.

Technické parametry
Ostatní
Platforma:
PC
Typ hry:
Akční
Věková kategorie:
12
Druh lokalizace:
Anglická

Parametry This War of Mine (PC)

Druh Akční
Výrobce Silverstone

Podobné produkty

Podobné fráze: