Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  The Sims 3: Do budoucnosti (PC)

The Sims 3: Do budoucnosti (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
The Sims 3: Do budoucnosti; vůbec poprvé v celé sérii The Sims můžeme s našimi simíky prozkoumávat budoucnost. Postavte simíka do časového portálu a přesuňte ho do úplně nové dimenze vzdálené od současnosti několik stovek let. Otevře se vám úplně nový herní svět, který začnete okamžitě prozkoumávat a objevovat jeho krásy. Simíci dostanou jedinečnou příležitost prozkoumávat zcela nové technolog...

Všechny nabídky pro The Sims 3: Do budoucnosti (PC)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis The Sims 3: Do budoucnosti (PC)

The Sims 3: Do budoucnosti; vůbec poprvé v celé sérii The Sims můžeme s našimi simíky prozkoumávat budoucnost. Postavte simíka do časového portálu a přesuňte ho do úplně nové dimenze vzdálené od současnosti několik stovek let. Otevře se vám úplně nový herní svět, který začnete okamžitě prozkoumávat a objevovat jeho krásy.
Simíci dostanou jedinečnou příležitost prozkoumávat zcela nové technologie, které v přítomnosti zkrátka nenajdeme. K přesunu z jednoho místa na druhé budeme používat například hoverboardy nebo jetpacky. A k cestování lze využít také dopravní prostředky, které se vznáší těsně nad zemí. Pozadu nezůstávají ani futuristické oblečení a účesy.
V dodatku se setkáme také s novým druhem života, kterým jsou roboti zvaní „Plumboti“, které si můžeme vytvořit stejně jako simíky, můžeme je naprogramovat, jak se budou chovat, v čem budou vynikat a podobně. Cestování do budoucnosti je velmi zapeklitá věc. Každý krok v přítomnosti má vliv na váš budoucí život, ve kterém se například simíci mohou setkat se svými, možná ještě nenarozenými, potomky. Záleží jen na vás, jaké kroky podniknete a jak skvělá či mizerná budoucnost vás čeká.
Pro hraní je vyžadována základní hra The Sims 3 a je podporována jak PC, tak i Macintoshem.
Co nás čeká?
* Jedinečná možnost vezít simíky do budoucnosti.
* Změňte přítomností svou budoucnost, vyrobte si Plumboty a postavte futuristické bydlení.
* Experimentujte s pokročilými technologiemi.

Parametry The Sims 3: Do budoucnosti (PC)

Druh Simulátory
Výrobce EA

Podobné produkty

Podobné fráze: