Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Rage

Rage

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 259 Kč
RAGE je převratná střílečka z vlastního pohledu zasazená do blízké budoucnosti, po tom, co do Země narazil asteroid a zanechal za sebou jen zničený svět. Vy se objevujete v této rozsáhlé pustině a zjišťujete, že lidskost prožívá krušné chvíle v boji proti gangům banditů, mutantům a Autoritám - utlačovatelskému vládnímu režimu, který má z nějakého důvodu speciální zájem právě o vás. Díky intenzivn...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Rage

Popis Rage

RAGE je převratná střílečka z vlastního pohledu zasazená do blízké budoucnosti, po tom, co do Země narazil asteroid a zanechal za sebou jen zničený svět. Vy se objevujete v této rozsáhlé pustině a zjišťujete, že lidskost prožívá krušné chvíle v boji proti gangům banditů, mutantům a Autoritám - utlačovatelskému vládnímu režimu, který má z nějakého důvodu speciální zájem právě o vás. Díky intenzivní akci z vlastního pohledu, krkolomným soubojům vozidel, rozsáhlému světu k prozkoumávání a grafice postvené na revoluční technologii id Tech 5 od id Software, RAGE nabízí zážitek jako žádná hra před ním.
 
Ve strachu z celoplanetární katastrofy v podobě obrovského asteroidu blížícího se k Zemi se světoví vůdci ocitli tváří v tvář nevyhnutelnému úkolu: zajistit přežití lidské rasy. Situace nenabízela moc alternativ, proto vybranými lidmi naplnili moduly se zařízeními na podporu života a zakopali je hluboko pod Zemský povrch. Vy jste jeden z vybraných členů "posádek" těchto moderních arch a bez varování a o samotě se ocitáte ve světě RAGE. Závisí na vašich zařízeních, jestli přežijete ve světě plném lidí, kteří by vás radši viděli mrtvé. RAGE kombinuje vynikající vyprávění příběhu s adrenalinovou akcí.
 
Hlavní vlastnosti:
* Nervy drásající přestřelky z vlastního pohledu a prozkoumávání: Došlápněte si na gangy banditů a hordy mutantů s použitím arzenálu exotických zbraní a speciálních předmětů jako Wingsticky, osobní obranné věže, obranní roboti a na dálku ovládaná výbušná autíčka.
* Frenetické automobilové šílenství z pohledu třetí osoby: Spalte v pustině trochu gumy ve vaší vlastní super buggině! Vylepšujte a upravujte vaše auto speciálními díly, nátěry a zbraněmi a potom otestujte vaše schopnosti v bitvách proti clanům banditů na čtyřech kolech nebo účastí v nebezpečných závodech.
* Bohaté zážitky: Kromě akce z vlastního pohledu a soubojů vozidel nabízí RAGE otevřená svět k prozkoumání, unikátní postavy, vedlejší úkoly a po...

Parametry Rage

Podobné produkty

Podobné fráze: