Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Might and Magic: Heroes VII (PC)

Might and Magic: Heroes VII (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 248 Kč
Popis produktu Po předobjednání obdržíte na email beta klíč a ihned po spuštění bety budete moci začít hrát. Beta končí 17.června!   Již sedmé pokračování strategické hry na hrdiny obohacené o RPG prvky. Tento díl se bude točit okolo hlavních hrdinů Ivana a Saemusela, kteří uprostřed občanské války ve Svaté říši stojí na opačných stranách misek vah a bude pouze na Vašich dovednostech, jak t...

Všechny nabídky pro Might and Magic: Heroes VII (PC)

Popis Might and Magic: Heroes VII (PC)

Popis produktu
Po předobjednání obdržíte na email beta klíč a ihned po spuštění bety budete moci začít hrát.
Beta končí 17.června!
 
Již sedmé pokračování strategické hry na hrdiny obohacené o RPG prvky. Tento díl se bude točit okolo hlavních hrdinů Ivana a Saemusela, kteří uprostřed občanské války ve Svaté říši stojí na opačných stranách misek vah a bude pouze na Vašich dovednostech, jak tento příběh dopadne. Svolejte radu složenou ze zástupců všech šesti ras a užijte si skvělého hraní plného napínavých zvratů, které vám přinese více jak 60 hodin perfektní zábavy.
V hradech jednotlivých frakcí bude možné postavit celkem 7sedm objektů, kde se bude tvořit vaše armáda složená z nejrůznějších monster. Osmá budova bude obsahovat nejsilnější jednotku ze zvoleného hradu a budete si muset vybrat jednu ze dvou možností, které budete mít a zvolit příšeru, která bude lépe odpovídat vaši bojové strategii. Skvělou zprávou pro mnoho hráčů bude i možnost upgradu jednotlivých jednotek, jenž propůjčuje hře na další rozmanitosti.
Souboje budou opět založeny na tahovém systému a hra poběží na osvědčeném Unreal Enginu 3 enginu. Hrát budete moci jak samostatné kampaně pro jednoho hráče, tak i multiplayerové bitvy nebo dokonce více hráčů na jediném počítači.

Technické parametry
Ostatní
Platforma:
PC
Typ hry:
Strategie
Druh lokalizace:
Český manuál

Parametry Might and Magic: Heroes VII (PC)

Druh RPG
Multiplayer Ano
Výrobce UbiSoft

Podobné produkty

Podobné fráze: