Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  LEGO Jurassic World (PC)

LEGO Jurassic World (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Hra je od světoznámého výrobce stavebnic a také tvůrce počítačových her založených na bázi například oblíbených her a je určena především pro menší hráče, ale i ti větší budou mít o zábavu postaráno. Příběh hry zavede hráče do již fungujícího parku s naklonovanými dinosaury. Uvidíte a potkáte zde všechny dinosaury, které znáte z filmů, ale i takové, které nikdy ve filmu nebyly. V Jurském světě n...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LEGO Jurassic World (PC)

Popis LEGO Jurassic World (PC)

Hra je od světoznámého výrobce stavebnic a také tvůrce počítačových her založených na bázi například oblíbených her a je určena především pro menší hráče, ale i ti větší budou mít o zábavu postaráno.
Příběh hry zavede hráče do již fungujícího parku s naklonovanými dinosaury. Uvidíte a potkáte zde všechny dinosaury, které znáte z filmů, ale i takové, které nikdy ve filmu nebyly. V Jurském světě najdete všechny druhy dinosaurů, od těch malých a roztomilých až po ty neuvěřitelně velké.
Připravte se na nekonečnou zábavu a zaručenou znovuhratelnost, jenž vzniká spojením Lega a Jurského parku. V této hře získáte větší možnosti než v předešlých hrách.
Ostatní
Platforma: PC
Typ hry: Dětské
Věková kategorie: 7
Druh lokalizace: Anglická

Parametry LEGO Jurassic World (PC)

Druh Dětské
Výrobce Warner Bros Games

Podobné produkty

Podobné fráze: