Kde jsem: Katalog > HITMAN THE COMPLETE FIRST SEASON STEELBOOK EDITION - PC

HITMAN THE COMPLETE FIRST SEASON STEELBOOK EDITION - PC

Obrázek není k dispozici
Koupit za 688 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
688 Kč
Kompletní vydání HITMAN: The Complete First Season obsahuje následující bonusový stahovatelný obsah: Tři bonusové balíčky misí, včetně misí The Icon a House Built on Sand, plus nadcházející misi Landslide.Originální herní soundtrack.Dokumentární film The ‘making of' HITMAN.Balíček HITMAN Requiem Blood Money Pack. Vítejte ve světě najemných vražd, stvořeném pro milovníky těch nejzazších temných m...

Doporučujeme

Popis HITMAN THE COMPLETE FIRST SEASON STEELBOOK EDITION - PC

Kompletní vydání HITMAN: The Complete First Season obsahuje následující bonusový stahovatelný obsah: Tři bonusové balíčky misí, včetně misí The Icon a House Built on Sand, plus nadcházející misi Landslide.Originální herní soundtrack.Dokumentární film The ‘making of' HITMAN.Balíček HITMAN Requiem Blood Money Pack.
Vítejte ve světě najemných vražd, stvořeném pro milovníky těch nejzazších temných míst moderního světa. Přesně těch, kde nejde o národy, spravedlnost nebo slitování. Špinavý svět plný vražd a intrik. Svět Hitmana. Čeká vás pět epizod, ve kterých se Agent 47 věnuje tomu, v čem je obsolutní špička - odstraňování nepohodlných osob. Čekají vás obrovské úrovně se spoustou osob a herních možností, ale pouze jeden hlavní úkol - sprovodit ze světa svůj cíl a splnit zakázku.
HITMAN: The Complete First Season představuje ultimátní fyzickou verzi hry s vice než 100 hodinami hratelnosti. V rámci tohoto kompletního vydání navštívíte všechny lokace z první sezóny a zahrajete si epizody jako je Prologue, France, Italy, Morocco, Thailand, USA a Japan. Hrajte za Agenta 47 a postarejte se o odstranění ostře sledovaných cílů v intenzivním špionážním thrilleru napříč světem zabijáků.

Hlavní rysy PC Hitman The Complete First Season Steelbook Edition:
V roli nekompromisního zabijáka, Agenta 47, se stanete součástí světa bez pravidel.
Po boku s Dianou Burnwood a sílou International Contract Agency operujete po celém světě, plníte nejtěžší úkoly a odkrýváte konspirace.
V obrovském a svobodném světě je jen vaší volbou jak vyřešíte svůj úkol. Zda použijete hrubou sílu nebo tiché a chladnokrevné odstranění cíle.
Paříž, slunná Itálie, trhy v Marrákéši a řada dalších exotických lokalit se stanou vaší přestupní stanicí.
V novém Hitmanovi dostáváte naprostou svobodu konání. Kam půjdete, kdy zaútočíte a koho zabijete - vše je jen na vás.
Existuje svět, který nevidíme. Svět, který se vymyká našemu chápání, mimo spravedlnost a...

Podobné fráze: