Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Healer's Quest PC DIGITAL

Healer's Quest PC DIGITAL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 329 Kč
Když ďábelské síly se probouzí v temnotách, svět potřebuje tým hrdinů... ale když ti hrdinové jsou jen bandou neschopných idiotů, pak jen léčitel může zachránit svět.   V žertovném komediálním RPG Healer’s Quest se vtělíte do role nejvíc nedoceněného člena party ve fantasy světech: Léčitele. Připojíte se ke skupině nejapných vyděděnců. Panovačný tank, pohledný lučištník, mág s s pochybými mravním...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Healer's Quest PC DIGITAL

Popis Healer's Quest PC DIGITAL

Když ďábelské síly se probouzí v temnotách, svět potřebuje tým hrdinů... ale když ti hrdinové jsou jen bandou neschopných idiotů, pak jen léčitel může zachránit svět.
 
V žertovném komediálním RPG Healer’s Quest se vtělíte do role nejvíc nedoceněného člena party ve fantasy světech: Léčitele. Připojíte se ke skupině nejapných vyděděnců. Panovačný tank, pohledný lučištník, mág s s pochybými mravními zásadami a zuřivý barbar - tyto musíte udržovat zdravé a neustále řešit mizející manu.
 
Vaše družina bude poražena ve chvíli, kdy zdraví jejich členů klesne na 0, ale můžou být zasaženi také mnohými oslabujícími efekty. Je to jak žonglování s magií před obecenstvem, které vás nenávidí. Pokud necháte členy party zemřít, mohou se na vás urazit v příštích soubojích. Udržuj správnou náladu magickými lektvary, prevencí smrti a vhodným výběrem dialogů.
 
Herní vlastnosti:
* Ovládni 22 různých kouzel a veď svou družinu za vítězstvím
* Používejte propracované stromy dovednosti a vypracujte si vlastní herní styl
* Využívejte svou karmu. Každá z možností (Dobro, Zlo, Oběť) má vlasní dialogy
* Získejte legendární kořist pro své spojence
* Uzdravujte, posilňujte a léčte onemocnění
* Udržujte členy družiny naživu a vyhněte se jejich náladám

Parametry Healer's Quest PC DIGITAL

Podobné produkty

Podobné fráze: