Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Game Of Throne

Game Of Thrones

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Královský místodržitel Jon Arryn byl nalezen mrtev v paláci hlavního města Westerosu, King’s Landing. Události tím dostávají rychlý spád. Vžijte se do rolí dvou významných westerosských velmožů, Morse "Řezníka" Westforda, rangera Noční hlídky a Alestera Sarwycka, člena řádu Rudého kněžstva. Dějišti jejich zprvu oddělených příběhů se stanou čtenářům dobře známá sídelní místa jednotlivých rodů jako...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Game Of Thrones

Popis Game Of Thrones

4home.cz píše:

Bílý keramický hrnek s logem seriálu, potiskem Daenerys a nápisem Winter is Here. Hrnek je balený v dárkové kartonové krabičce s potiskem. Lze mýt v myčce nádobí, pro zachování sytých barev však doporučujeme mýt ručně.

MADER computer píše:

Elektronická licence určená pro platformu Steam
Game of Thrones: Telltale Games Series vytvořili známí vývojáři Telltale Games.Jedná se o epizodickou adventuru založenou na licenci populární HBO série Hra oTrůny, která je vytvořena podle ságy Písně ledu a ohně spisovatele George R. R.Martina.
Příběh hry je umístěn mezi událostmi 3.až 5. sezóny seriálu. Rozdělena je do šesti epizod a zaměřuje se na osudy rodu Forresteru, obchodníků se dřevem, které jsou popsány v páté části knižní ságy. Forresterové se snaží přežít probíhající válku pěti králů, která způsobila konflikt s jejich sousedy, rodem Whitehillů.
Hratelností se jedná o klasické dílo odTelltale, kdy hráč většinu času sledujecut-scény, volí odpovědi v dialozích a mačká správná tlačítka během QTE (quick-time event) sekvencí. Příběh sledujete zpohledu několika lidí, jejichž volby budou mít přímý dopad na osud rodu Forresterů.

Booktook.cz píše:

The first volume in the hugely popular and highly acclaimed epic
fantasy series, A Song of Ice and Fire. There is passion here, and
misery and charm, grandeur and squalor, tragedy, nobility and
courage. Now a major TV series from HBO, starring Sean Bean.
Summers span decades. Winter can last a lifetime. And the struggle
for the Iron Throne has begun. It will stretch from the south,
where heat breeds plot, lusts and intrigues; to the vast and savage
eastern lands; all the way to the frozen north, where an 800-foot
wall of ice protects the kingdom from the dark forces that lie
beyond. Kings and queens, knights and renegades, liars, lords and
honest men… all will play the Game of Thrones. Winter is coming…

Bonami.cz píše:

Intriky, souboj mezi rody i dávné křivdy oslovily miliony fanoušků po celém světě. Pokud mezi ně patříte i vy, pak se bez správného zápisníku opravdu neobejdete. Zapište si všechny své plány a teorie o tom, kdo nakonec usedne na Železný trůn. Ale rychle - zima přichází.

Alza.cz píše:

Hra pro PC
64% Sledujete cut-scény z pohledu několika lidí, volíte odpovědi v dialozích a mačkáte správná tlačítka během QTE (quick-time event). Epizodická adventura založena na licenci série Hra o Trůny od spisovatele George R. R. Martina.  Děj se odehrává mezi 3. a 5. sérií seriálu. 6 epizod Příběh je zaměřen na osudy rodu Forresterů, obchodníků se dřevem. Lze přežít válku mezi 5 králi?Forresterové se pokouší přežít ve válce, která je rozpoutána mezi 5 králi. Je to vznešená...

Proděti.cz píše:

Poznávejte slavná místa a budovy Západozemí (Westeros)!
Postavte si mapu/maketu Západozemí (Westeros) tak, jak je zobrazena v seriálu Hra o trůny, který běží na stanici HBO.
1. První puzzle/vrstva - všechny regiony Západozemí2. Druhá puzzle/vrstva - známá města a hrady (Castle Black, Harrenhal, The Wall a další)3. Třetí dimenze/vrstva - čas. Můžete vidět, jak se města vyvíjela v čase. Obsah balení:1. díly pro první vrstu (341) - všechny regiony Západozemí2. budovy pro druhou vrstu (17) - známá města a hrady3. plakát historických údálostí a seznam budov
Sešit fotkami o Západozemí, včetně všech hradů a budov (stáhněte si jí na našich stránkách).
Celkem: 358 dílů
Rozměry po složení: 42,5 x 22,5 x 2,5 (vysoké) cm
Vzdělávací hračka - poznávejte a zjišťujte:Jak se města a státy vyvíjely a rozvíjely?Jak se vyvíjela architektura během stovek let?Jaké historické události se staly v daném místě (Londýn 1666 Velký požár, který zničil podstatnou část města)?Co je unikátní?2 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.Co je další dimenze?Již Albert Einstein řekl, že další dimenzí je čas. Sestavujte si města tak, jak vypadala v jednotlivých stoletích, jaké budovy a s jakou architekturou v té doby byly aktuální.

UWolfky.cz píše:

Pánské tričko Game of Thrones černé Pánské tričko s motivem Hra o trůny 100% bavlna. Licenční zboží z Německa. rozměry: vel. S: Délka 68 cm, šířka 49 cm. vel. M: Délka 70 cm, šířka 52 cm. vel. L: Délka 73 cm, šířka 55 cm. vel. XL: Délka 75 cm, šířka 58 cm. vel. XXL: Délka 77 cm, šířka 62 cm.

Electro World s.r.o. píše:

I vy jste nadšeným fanouškem fantasy seriálu Hra o trůny? Pokud ano, tak by vám doma určitě neměl chybět tento jedinečný set tří sklenic s rodovými znaky nejsilnějších soupeřů v boji o trůn Západozemí. Sklenice mají objem 290 ml, výšku 14 cm a jsou vhodné i do myčky. Svůj oblíbený nápoj si nyní budete moci vychutnávat opravdu stylově.

ElektroCR píše:

Vybavení:
Kapacita paměti (GB): 16
USB verze: USB 2.0
OTG funkce (On-The-Go): ne
Připojení A:
Provedení: USB-A
Připojení B:
Vlastnosti:
Všeobecné:
Materiál: Umělá hmota / Kov
Barva: bílá

Smarty CZ píše:

Ideální příslušenství pro každého fanouška Game of Thrones. USB Flash disk výrobce Tribe s kapacitou 16 GB je ideální pro ukládání nejrůznějších dat, filmů, hudebních skladeb, obrázků apod.

DVDpremiery.cz píše:

Brašna Game of Thrones. Můžete jí nosit do školy, do práce a nebo jen tak ven. Brašna je vyrobena z kvalitní bavlněné látky, má několik vnitřních kapes a nastavitelný popruh.• Rozměry: 20 x 27 x 7 cm• Materiál: polyuretan

ALKOHOLshop.cz píše:

U příležitosti blížící se osmé, finálové, řady seriálu Hra o trůny vytvořili v palírně Johnnie Walker velmi speciální blend a oblékli ho do stylového kabátu. Jedinečná láhev po namrazení odhalí své tajemství – modravé žilkování a temné proroctví. Zima je tady. Ti moudřejší si před zimou udělali zásoby. Ale jedna láhev navíc se nikdy neztratí. Obzvlášť takováhle. Novinka má o maličko vyšší obsah alkoholu a číselná symbolika za 41,7 % je jasná – 40 % za tradiční Johnnie Walker Black Label, 1 za Železný trůn, 7 za království Západozemí. White Walker také příznačně staví na single malt whisky z palíren na samém severu Skotska – v Cardhu a Clynelish. Vpusťte si do baru Johnnie White Walkera. Ale možná zatopte v krbu. Pro jistotu

Parametry Game Of Thrones

Podobné produkty

Podobné fráze: