Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Game Of Throne

Game Of Thrones

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Královský místodržitel Jon Arryn byl nalezen mrtev v paláci hlavního města Westerosu, King’s Landing. Události tím dostávají rychlý spád. Vžijte se do rolí dvou významných westerosských velmožů, Morse "Řezníka" Westforda, rangera Noční hlídky a Alestera Sarwycka, člena řádu Rudého kněžstva. Dějišti jejich zprvu oddělených příběhů se stanou čtenářům dobře známá sídelní místa jednotlivých rodů jako...

Všechny nabídky pro Game Of Thrones

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Game Of Thrones

Královský místodržitel Jon Arryn byl nalezen mrtev v paláci hlavního města Westerosu, King’s Landing. Události tím dostávají rychlý spád. Vžijte se do rolí dvou významných westerosských velmožů, Morse "Řezníka" Westforda, rangera Noční hlídky a Alestera Sarwycka, člena řádu Rudého kněžstva. Dějišti jejich zprvu oddělených příběhů se stanou čtenářům dobře známá sídelní místa jednotlivých rodů jako jsou Castle Black, Riverspring, The Wall nebo Castlewood. 
Mors Westerford a Alester Sarwyck jsou sokové a každý úplně jiné povahy. Zatímco Mors neváhá zbarvit čepel krví nepřátel, Alester dává přednost spíše diplomatickému řešení sporů k dosažení svých cílů. Od těchto charakterových vlastností se odvíjí úplně odlišné styly hraní za oba urozené. Být jedním z nich znamená lišit se od toho druhého i třídou. Být Westerfordem nebo Sarwyckem znamená vylepšovat své umění boje v jednom ze čtyř zaměření. Strom každého má mezi 14 až 16 takovými dovednostmi. Realtime boje lze kdykoliv zapauzovat a promyslet, popřípadě změnit strategii. 
V pořadí už druhá herní adaptace knižní předlohy z románové ságy, známé jako Píseň ledu a ohně, navazuje na motivy úvodní knihy, podle které je pojmenován seriál i toto RPG. Game of Thrones pochází od stejných autorů, kteří stojí za RTS A Game of Thrones: Genesis (2011). HBO poskytlo OST ze seriálu a George R. R. Martin posvětil práci scénáristů příběhu hry, která běží na Unreal Engine III.
 

Parametry Game Of Thrones

Podobné produkty

Podobné fráze: