Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  FAR CRY 2 (PC)

FAR CRY 2 (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Far Cry® 2, střílečka z pohledu první osoby příští generace od firmy Ubisoft, vás zavede do hloubi jednoho z nejkrásnějších a nejvíce nehostinných prostřední na světě: do Afriky! Hra je více než jen vizuálním a technologickým pozlátkem, je to opravdové pokračování oceňované počítačové hry, které vám nabídne unikátní herní zážitek. Ve válkou zmítané Africe se ocitnete mezi dvěma znesvářenými st...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FAR CRY 2 (PC)

Popis FAR CRY 2 (PC)

FilmGame.cz píše:

V pokračování Jackovy strastiplné cesty se tentokrát přesunete do Afriky, kde si užijete vyprahlou savanu s kaňony nebo rozpadající se dům v útrobách neprostupné džungle. Svou postavu si budete moci specializovat v jedné ze čtyř tříd: Grunt, Engineer, Medic a Sniper.
Kromě kompasu se ve vašem vybavení objeví plamenomet, molotovovy koktejly, mačeta, či AK47. Rovněž budete létat s větroněm a to co vás i tentokrát nechá v úžasu, je samo sebou grafické zpracování.

Hlavní rysy:
Využívání dopravních prostředků a široká škála zbraní.
Dva různé otevřené světy o 25ti kilometrech čtverečních.
Výběr frakce ovlivňující průběh celého konfliktu z různých stran.
Umělá inteligence odvíjející se od základních potřeb: odpočinku, povinnosti a družnosti.
Neuvěřitelně detailní africké prostředí včetně zvířat v něm.
Revoluční zpracování ohně šířící se nejen dle směru a rychlosti foukání větru, ale také materiálu.
Multiplayer: ANO
Minimální konfigurace: Windows XP, Vista[32bit], odzkoušeno na Win 7, procesor 3200MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6800 / Radeon X1650), 12.00GB volno na disku, DVDROM, hra je chráněna softwarem SecuROM.
Doporučený věk: 15 let
Trailer / gameplay ke hře FAR CRY 2

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry FAR CRY 2:  
FAR CRY II

Electro World s.r.o. píše:

Akční hra určená pro PC - FAR CRY 2 se odehrává válkou zdecimované Africe. Budete vržen mezi dvě nenávidět strany s úkolem zneškodnit "Šakala," záhadného člověka, který vyprovokoval konflikt mezi náčelníky a tím zhatil tisíce životů. Abyste své poselství naplnili, budete muset rozoštvávať jednotlivé skupiny proti sobě, najít a využít jejich slabiny a vyrovnat se faktu, že budou v přesile a svou palebnou silou, chytrostí a obratností, se pokusit zvítězit nad nepřáteli. Samozřejmostí je široký výběr zbraní, dopravních prostředků, mapování místní flóry a fauny, dynamické vyprávění příběhu, speciálně vyvinutý engine.

MADER computer píše:

Far Cry 2, střílečka z pohledu první osoby příští generace od firmy Ubisoft, vás zavede do hloubi jednoho z nejkrásnějších a nejvíce nehostinných prostřední na světě: do Afriky!
Far Cry 2 je více než jen vizuálním a technologickým pozlátkem, je to opravdové pokračování oceňované počítačové hry, které vám nabídne unikátní herní zážitek.
Ve válkou zmítané Africe se ocitnete mezi dvěma znesvářenými stranami s úkolem zabít „Šakala,“ tajemného člověka, který znovu rozdmýchal konflikt mezi náčelníky a tím zhatil tisíce životů. Abyste ve své misi uspěli, budete muset jednotlivé frakce štvát proti sobě, najít a využít jejich slabiny a vyrovnat se s jejich početní převahou a palebnou silou pomocí momentu překvapení, mazanosti a samozřejmě brutální síly.
Otevřený svět
Rozsáhlé mapování místní fauny a flóry spolu s enginem příští generace vám umožní prozkoumat přes 50 čtverečných kilometrů celistvého afrického povrchu. Takovouto svobodu pohybu vám ještě nenabídla žádná hra!
Engine Dunia
Engine Dunia byl vyvinut speciálně pro hru Far Cry 2 vavříny ověnčeným vývojářským týmem Ubisoft Montréal. Nabídne vám nejrealističtější zničitelná prostředí, neuvěřitelné speciální efekty, například dynamické šíření ohně a nádherné bouře, střídání dne a noci, dynamický hudební systém, umělou inteligenci, která nejedná dle předem nachystaných linek a mnoho dalšího …
Naprosté ponoření do děje
Dynamické vyprávění příběhu, automatické léčení a minimální herní rozhraní, to je jen několik vlastností, díky nimž budete doopravdy cítit tíseň naprosté opuštěnosti v boji proti barbarským náčelníkům, kteří ohrožují tisíce nevinných životů.
Výběr zbraní
Na cestě k hlavnímu cíli budete mít na výběr ze široké palety zbraní. Milovníci Rambo stylu sáhnou po kulometu, masochisté si vezmou mačetu, a pokud preferujete tichou akci, zvolíte odstřelovací pušku. Pokud se vám bude zdát, že je vám nějak zima, nic vám nebrání popadnout plamenomet a všem ne...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! PC CD - Far Cry 2 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-92171143 - Far Cry 2, střílečka z pohledu první osoby příští generace od firmy Ubisoft, vás zavede do hloubi jednoho z nejkrásnějších a nejvíce nehostinných prostřední na světě: do Afriky! Far Cry 2 je více než jen vizuálním a technologickým pozlátkem, je to opravdové pokračování oceňované počítačové hry, které vám nabídne unikátní herní zážitek. Ve válkou zmítané Africe se...

Parametry FAR CRY 2 (PC)

Druh Akční
Výrobce UbiSoft

Podobné produkty

Podobné fráze: