Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  F1 2017

F1 2017

Načítám galerii...
Předchozí
Další
  TVOŘTE HISTORII Vyhrajte světový šampionát 2017, v těch nejrychlejších formulích F1™ pokořte světový rekord a usedněte za volant těch nejslavnějších formulí F1 za posledních 30 let. Díky propracované desetileté kariéře, rozmanité hře v režimu "Šampionát" a pestré paletě dalších funkcí online i offline je hra F1 2017 tou nejdokonalejší a nejnapínavější videohrou o formulích F1 vůbec.        F1 ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro F1 2017

Popis F1 2017

MADER computer píše:

Elektronická licence určená pro platformu Steam
Staňte se F1 šampionem za rok 2017, pokořte každý rekord a zazávoďte si v těch nejikoničtějších formulích za posledních30 let. F1 2017 přinesou propracovanějšíkariéru, různorodější hratelnost v novém Championships módu a spoustu dalších novinek pro on-line i single hraní.

Student-eShop.cz píše:

Chcete svůj displej opravdu kvalitně a přesto levně chránit? Tak právě pro Vás je určeno tvrzené ochranné sklo pro Samsung Galaxy J3 2017 J330F. Tento skleněný kryt displeje je neviditelný a již se nemusíte bát, že po aplikaci zůstanou pod ochrannou vrstvou bublinky jako je to u ochraných fólií. Je vyrobeno ze speciálního tvrzeného skla o tlouštce pouhé 0,3mm, které ochrání LCD displej před rozbitím při pádu telefonu a také před poškrábáním při běžném používání. Tvrzené sklo je zcela transparentní a bez filtrů, takže po aplikaci není dotčena viditelnost displeje.
Vlastnosti tvrzeného skla:
maximální průhlednost
snadná instalace
nezanechává bublinky
zaoblené hrany

KASA.cz píše:

I letos se budeš moci posadit do kokpitu nejrychlejších aut na světě a prosvištět náročné okruhy závodů F1. Lámej rekordy, závoď v nejikoničtějších autech, která se za 30 let sérií F1 objevila a užij si nejrealističtější simulátor formulí současnosti!
Pusť se do zábavného režimu kariéry, v níž budeš se svým závodníkem předjíždět soupeře hned 10 sezón. Hra dále představí režim Championships a mnoho dalších výzev, do nichž se můžeš pustit v online i offline režimech. F1 2017 - to je nejucelenější a nejzábavnější hra z prostředí F1 všech dob!
Speciální edice obsahuje:
Vůz 1988 McLaren MP4/4 Classic

FilmGame.cz píše:

Ve hře Formula 1 2017 usednete do kokpitu nejrychlejších aut světa a prosvištíte náročné okruhy závodů F1. Budete lámat rekordy, závodit v nejznámějších autech, která se za 30 let sérií F1 objevila, v tomto nejrealističtějším simulátoru formulí současnosti!
F1 2017 přinesou propracovanější režim kariéry, různorodější hratelnost v novém Championships módu a spoustu dalších novinek pro on-line i single hraní.Pusťte se do zábavného režimu kariéry, v níž budete se svým závodníkem předjíždět soupeře hned 10 sezón.
Hra dále představí režim Championships a spoustu dalších výzev, do nichž se můžete pustit v online i offline režimech. F1 2017 - to je nejkompletnější a nejzábavnější závodní hra z prostředí F1 všech dob!
Počet hráčů: 1
Multiplayer: ANO
Minimální konfigurace hry F1 2017 pro PC : (minimum system requirements)Zatím neuvedeno - bude doplněno později
Doporučený věk:(Rating PEGI)
Trailer / gameplay k F1 2017

Alza.cz píše:

Hra pro PC
Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 89% Nový ročník z prostředí závodů F1 přináší propracovanější kariéru, značná vylepšení multiplayeru, nový mód šampionátů a návrat hlásí také některé kultovní vozy, které slavily úspěch v předchozích dílech.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vydejte se zpět na nejznámější závodní okruhy světa. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Usedněte do vozu F1 a soupeřte s těmi nejlepšími automobilovými jezdci planety. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Realistické prostředí i vozy...

Parametry F1 2017

Podobné produkty

Podobné fráze: