Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Dex

Dex

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Objevte pravdu, kterou ukrývá záhadná umělá inteligence ve snaze o dosažení singularity, teoretického "horizontu událostí", při kterém umělá inteligence předčí lidskou a vše ovládne. Je jen na vás, jakou roli si v tomto příběhu zvolíte. Prozkoumejte futuristické město Harbor Prime, poznejte jeho obyvatele, odpovězte na výzvy, které město nabízí, toulejte se v neony prozářených ulicích, a vylep...

Všechny nabídky pro Dex

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Dex

Objevte pravdu, kterou ukrývá záhadná umělá inteligence ve snaze o dosažení singularity, teoretického "horizontu událostí", při kterém umělá inteligence předčí lidskou a vše ovládne. Je jen na vás, jakou roli si v tomto příběhu zvolíte.
Prozkoumejte futuristické město Harbor Prime, poznejte jeho obyvatele, odpovězte na výzvy, které město nabízí, toulejte se v neony prozářených ulicích, a vylepšete svou postavu o řadu dovedností a kybernetických implantátů.
Hra je navržena jako pocta klasickým RPG hrám z 90. let, avšak převlečena do moderního kabátu pro dnešní hráče. Dex vám nabízí nový, živý a uvěřitelný kyberpunkoví svět, kde je jen na vás, jakou budoucnost pro něj připravíte.
 
 
 
© 2014 - 2016 Dreadlocks Ltd. Všechna práva vyhrazena.

Parametry Dex

Podobné produkty

Podobné fráze: