Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Deus Ex

Deus Ex

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 440 Kč
Je nové milénium, pět minut po apokalypse, všude je chaos. Z toho zmatku, utrpení a násilí se vynořila hrozba dávné konspirace, která patřila jen mezi legendy. Ve své cestě za světovou dominací má velkou výhodu - nikdo nevěří, že existuje. Kromě vás. A proto vy musíte proniknout do světa lží a zrady a odhalit pravdu. Budete cestovat po světě, zlepšovat své schopnosti a budovat síť spojenců. Jenom...

Všechny nabídky pro Deus Ex

Popis Deus Ex

Je nové milénium, pět minut po apokalypse, všude je chaos. Z toho zmatku, utrpení a násilí se vynořila hrozba dávné konspirace, která patřila jen mezi legendy. Ve své cestě za světovou dominací má velkou výhodu - nikdo nevěří, že existuje. Kromě vás. A proto vy musíte proniknout do světa lží a zrady a odhalit pravdu. Budete cestovat po světě, zlepšovat své schopnosti a budovat síť spojenců. Jenom abyste zjistili, že odhalená pravda skrývá ještě větší tajemství. Nikomu nevěřte.
co nás čeká?
* Deus Ex pochází od Warrena Spectora producenta takových her jako Ultima Underworld: The Stygian Abyss, Ultima VII Part 2: Serpent Isle či System Shock.
* Propracovaný "živý" svět, které logicky reaguje na vaše akce.
* Epický příběh během něhož procestujete svět od New Yorku přes Paříž po Hong Kong a uvidíte místa vytvořená podle skutečných map, plánů a fotografií.
* Každý váš krok ovlivňuje vývoj hry, minutu po minutě, misi po misi, od začátku do konce.
* Propracovaný vývoj vaší postavy. Zvolte si určité schopnosti a dále je prohlubujte. Vyberte si kterou zbraň či jiný objekt potřebujete k vašemu přežití a vyřešení problémů.

Parametry Deus Ex

Druh Logické

Podobné produkty

Podobné fráze: