Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC)

Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Díky novému, v pořadí šestému, dílu navazujícímu na úspěšný Call of Duty 4: Modern Warfare od Infinity Ward se opět naprve podíváme na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty zbraní. (včetně M16, M40, ale také nových jako sniperka SR25M nebo L85A2) V multiplayeru by mělo být celkem 35 zbraní. Přibude několik nových herních modů, přičemž všechny mody z Call of Duty 4: ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC)

Popis Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC)

MADER computer píše:

Typ hry FPS (first-person shooter)
Jazyková lokalizace anglická
Typ nosiče DVD disk
Popis hry:
Nejnovější pokračování průkopnické série Call of Duty®, Modern Warfare 2. Titul bezprostředně navazuje na historické události z dílu Call of Duty® 4: Modern Warfare®.

FilmGame.cz píše:

Příběh Call of Duty: Modern Warfare 2 je mnohem více opředený tajemstvím než předchozí díl. Úmysly hlavního padoucha Makarova nebudou známy téměř do konce hry. Přesně jako v reálu tedy budete často posíláni na místo určení bez valných informací, případně s úplně zkreslenou představou a až na místě vám dojde skutečná realita. Potěšující zprávou je, že se z prvního dílu vrací celá řada postav, v čele s kapitánem MacTavishem aka Soapem. Pronikání do hry je tak o poznání příjemnější.
Pokračování 4. dílu série z dob moderního vojenství, kde se opět podíváte na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty starých dobrých zbraní včetně M16, M40, ale také nových jako sniperky SR25M nebo L85A2. Toto pokračování průkopnické série Call of Duty, Modern Warfare 2, přidává poprvé v dějinách videoher hudební doprovod z dílny skladatele Hanse Zimmera, laureáta cen Academy Award, Golden Globe Award, Grammy Award a Tony.

Hlavní rysy:
Zcela nový herní režim, který podporuje souhru dvou hráčů na rozdělené obrazovce, nabízí jedinečný příběh podle jiného scénáře, než jaký je použit v tažení pro jednoho hráče.
Hráč se s jednotkou zvláštního nasazení dostává do stresu časovek a úkolových misí.
Připravte se na zápřah, až budete zpřístupňovat nové mise zvláštních jednotek, kde každá nová bude náročnější než ta předchozí.
Mezi misemi objevíte ty nejvýznamnější z tažení pro jednoho, mise oblíbené fanoušky z Call of Duty 4: Modern Warfare i zbrusu nové, exkluzivní mise.
Nově je možné v jedné ruce držet pistoli a ve druhé nůž.
Jeden z levelů vás vezme přímo na vesmírnou stanici.
Po každém splněném levelu se odemkne jedna Challenge mise.
Multiplayer: ANO
Minimální konfigurace: Procesor: Intel Pentium 4 3 GHz, nebo AMD Athlon 64 3200+Paměť: 512 MB RAM (1GB RAM Vista)Grafická karta: Nvidia GeForce 6xx, Ati Radeon 1600 XT a výšeHarddisk: 16 GB volného místaOperační systém: Windows XP, Vista.K akt...

Parametry Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC)

Multiplayer Ano
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: