Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Call of Duty: Black Ops 3 (PC)

Call of Duty: Black Ops 3 (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Pro zákazníky, kteří si hru předobjednají, budou zdarma k dispozici klíče do bety. Hned jak budou klíče dostupné, budeme je rozesílat emailem. Call of Duty: Black Ops 3 od firmy Treyarch a Activision je třetím pokračování CoD série Black Ops a celkově již desátým dílem legendární akční série Call of Duty. Děj této hry se bude odehrávat v dávné budoucnosti a tak se budete moci z...

Všechny nabídky pro Call of Duty: Black Ops 3 (PC)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Call of Duty: Black Ops 3 (PC)

Popis produktu
Pro zákazníky, kteří si hru předobjednají, budou zdarma k dispozici klíče do bety. Hned jak budou klíče dostupné, budeme je rozesílat emailem.
Call of Duty: Black Ops 3 od firmy Treyarch a Activision je třetím pokračování CoD série Black Ops a celkově již desátým dílem legendární akční série Call of Duty. Děj této hry se bude odehrávat v dávné budoucnosti a tak se budete moci zapojit do válek podpořených moderními technologiemi, které z elitních vojáků dělají daleko výkonnější zabijáky.
Přeneste se do budoucnosti, oblékněte hlavního hrdinu do speciálního obleku vybaveného nebývale vyspělými technologiemi a vybavte se dopovídajícím zbraňovým arsenálem. Mise začíná, proto napněte všechny smysly a dejte vyniknout novodobým vynálezům, které z lidí dokážou vytvořit doslova nadčlověka.
Na výběr mít propracovanou kampaň, která vám odhalí mnohé skutečnosti této doby. Přítomné budou i velmi oblíbené multiplayerové bitvy nebo speciální zombie režim.

Technické parametry
Ostatní
Platforma:
PC
Typ hry:
Akční
Věková kategorie:
18
Druh lokalizace:
Anglická

Parametry Call of Duty: Black Ops 3 (PC)

Multiplayer Ano
Druh Akční
Výrobce Activision

Podobné produkty

Podobné fráze: