Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Call of Duty Black Ops 2 (PC)

Call of Duty Black Ops 2 (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série Call of Duty. Hru ohlásila firma Activision v dubnu 2012. Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a jak tvůrci tvrdí, bude se v mnohém odlišovat od toho, na co jsme v sérii Call of duty zvyklí. Počátky příběhu se datují sice už od 8...

Všechny nabídky pro Call of Duty Black Ops 2 (PC)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Call of Duty Black Ops 2 (PC)

Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série Call of Duty. Hru ohlásila firma Activision v dubnu 2012.
Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a jak tvůrci tvrdí, bude se v mnohém odlišovat od toho, na co jsme v sérii Call of duty zvyklí. Počátky příběhu se datují sice už od 80. let, což představuje poměrně velké časové rozpětí, ale převážně půjde o reálie budoucnosti v návaznosti na pokračování původní Black Ops.
Titul slibuje pestrou herní náplň, co se týče režimů i jednotlivých činností. Každou chvíli budeme dělat něco jiného: řídit vozidla, létat ve vzduchu nebo střílet ze stacionárního kulometu. A právě letecké pasáže by neměly být jen na efekt, ale měly by poskytovat plnohodnotný zážitek ve volném prostoru.
Co nás čeká?
* Nelineární příběh.
* Nové technologie a grafickou podobu.
* Spletitost herního zážitku a propracovanější simulaci například létání.

Parametry Call of Duty Black Ops 2 (PC)

Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: