Kde jsem: Katalog > BATTLEFIELD 4 CZ - PC

BATTLEFIELD 4 CZ - PC

Obrázek není k dispozici
Koupit za 488 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
488 Kč
Battlefield 4 je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. V Battlefieldu si užijete chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. BF4 běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 vám díky tomu nabídne naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Budete mít k dispozici opravdu „rozsáh...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis BATTLEFIELD 4 CZ - PC

Battlefield 4 je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. V Battlefieldu si užijete chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. BF4 běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 vám díky tomu nabídne naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce.
Budete mít k dispozici opravdu „rozsáhlé mapy, obrovské možnosti destrukce, na výběr budete mít ze široké škály nejrůznějších vozidel a v neposlední řadě možnost velení taktickému týmu“.Budete demolovat budovy, v kterých se skrývá nepřítel,budete velet útoku ze zádě dělového člunu a to vše s maximální svobodou v rozhodování. Bude jen na vás, jakým způsobem budete chtít dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství otestuje BF4 vaše schopnosti na maximum.
Kromě multiplayerových akcí budete mít k dispozici také mód pro jednoho hráče, který bude obsahovat sociální prvky (možnost sledování a sdílení průběžného zlepšování dovedností každého jednotlivého hráče).Níže na stránce se můžete podívat na 17 minutovou video-ukázku z hraní kampaně Fishing in Baku - Battlefield 4, s CZ titulky.

Hlavní rysy PC Battlefield 4:
Battlefield 4, nejprodávánější FPS hra roku 2014 pro PC
Rozsáhlé mapy a obrovské možnosti destrukce - budete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel.
Obrovská svoboda v rozhodování, jakým způsobem chcete dosáhnout lepších výsledků
Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy.
Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí
Úžasně chaotická atmosféra zuřícího válečného konfliktu, kterou najdete jen ve čtvrtém díle Battlefieldu
PC hra BF4 je s CZ titulky
Počet hráčů:
Multiplayer: ANO
Minimální konfigurace: (minimum system requirements)Operační Systém: Windows Vista (...

Podobné fráze: