Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Assassin's Creed Chronicles (PC)

Assassin's Creed Chronicles (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Ponořte se ho historie ve třech mocných říších a se třemi assassiny. Dva muži a jedna žena musí čelit bezpráví a prozkoumávat nejrůznější části své říše. To vše společně s v nevšedním prostředí připomínajícím štětcové malby odhalíte nové plošinovce od společnosti Ubisoft. Předvést lezení po střechách, šplhání po zdech, nebo chůzi na laně a nejrůznější bojové praktiky budete mus...

Všechny nabídky pro Assassin's Creed Chronicles (PC)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Assassin's Creed Chronicles (PC)

Popis produktu
Ponořte se ho historie ve třech mocných říších a se třemi assassiny. Dva muži a jedna žena musí čelit bezpráví a prozkoumávat nejrůznější části své říše. To vše společně s v nevšedním prostředí připomínajícím štětcové malby odhalíte nové plošinovce od společnosti Ubisoft.
Předvést lezení po střechách, šplhání po zdech, nebo chůzi na laně a nejrůznější bojové praktiky budete muset zapojit, abyste se dostali se svým hrdinou až k jeho vytyčenému cíli. Na výběr budete mít nejrůznější mise ve třech mocných říších na asijském kontinentu. Potkejte se s historickými postavami v Číně, Rusku nebo v Indii.


Technické parametry
Ostatní
Platforma:
PC
Typ hry:
Akční
Věková kategorie:
18
Druh lokalizace:
České titulky

Parametry Assassin's Creed Chronicles (PC)

Druh Akční
Výrobce UbiSoft

Podobné produkty

Podobné fráze: