Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dílna a nářadí  >  Pneumatické nářadí  >  Pneumatické utahováky

Pneumatické utahováky

Nalezeno:    3 produkty

Schneider SGS 1000-1/2

* Extrémně výkonný a lehký příklepový utahovák pro využití v autodílnách. *Vhodný pro velká a velmi silná šroubová spojení na osách osobních automobilů, jakož i na kolech, osách a karosériích u dodávek a nákladních automobilů. * Velmi kompaktní tělo s minimálními rozměry. * Gumová rukojeť chrání před chladem a snižuje vibrace.

Více informací
od 6 094 Kč
Koupit nejlevněji

Schneider SGS 141-1/2"

● Robustní příklepový utahovák s válečkovým příklepem ● K utahování a uvolňování šroubů v automobilovém průmyslu a pro práci na montážních linkách ● Změna směru otáček vpravo/ vlevo s jednoručním ovládáním ● Zvolení utahovacího momentu díky nastavitelnému přísunu vzduchu ● Zvýšený utahovací moment v levém chodu ● Sníženo zdravotní riziko díky odvodu zbytkového vzduchu ● Snadná manipulace a neúnavná práce díky kompakt. stavbě, nízké hmot. a malým vibracím ● Rozsah dodávky: v systaineru se 3 oříš...

Více informací
od 3 756 Kč
Koupit nejlevněji

Schneider SGS 600-1/2

* Extrémně výkonný a lehký příklepový utahovák velmi malých rozměrů pro využití v autodílnách. Vhodný pro menší až střední šroubová spojení na nápravách a karosériích osobních aut a dodávek. * Práce s ním je extrémně snadná díky kompaktní stavbě s minimálními rozměry.

Více informací
od 5 786 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: