Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Sporáky  >  Plynové sporáky  >  Zanussi ZCK540G1WA

Zanussi ZCK540G1WA

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 277 Kč
Porovnat 3 obchody
Energetická třída AEnergeticky úsporný plynový sporák Zanussi se čtyřmi varnými zónami a pojistka zhasnutí plamene. Multifunkční trouba má 4 pečících funkcí* trouba a pizzerie v jednom * důmyslný design Popis Plynový sporák Zanussi ZCK540G1WA:Plynový sporák Zanussi ZCK540G1WA je vybaven čistě plynovým hořákem a díky tomu mouhou vaše pánve dosáhnout správné teploty okamžitě, energetická tříd...

Doporučujeme

Doprava: 159 Kč
= 6 148 Kč
Do 10 dnů
Do obchodu

Všechny nabídky pro Zanussi ZCK540G1WA

Popis Zanussi ZCK540G1WA

Energetická třída AEnergeticky úsporný plynový sporák Zanussi se čtyřmi varnými zónami a pojistka zhasnutí plamene. Multifunkční trouba má 4 pečících funkcí* trouba a pizzerie v jednom
* důmyslný design
Popis Plynový sporák Zanussi ZCK540G1WA:Plynový sporák Zanussi ZCK540G1WA je vybaven čistě plynovým hořákem a díky tomu mouhou vaše pánve dosáhnout správné teploty okamžitě, energetická třída A.
V malých kuchyních není zapotřebí dělat kompromisy ohledně výkonu
Aby jej bylo možno snadno umístit kamkoliv ve vaší kuchyni, není tento sporák stejně široký jako sporáky standardní, zároveň však nabízí stejně objemný vnitřek a možnosti při vaření.
Když chcete začít okamžitě vařit
S čistě plynovým hořákem mohou vaše pánve dosáhnout správné teploty okamžitě. Zapněte jej a celý spodek vaší pánve se začne okamžitě ohřívat.
Trouba a pizzerie v jednom!
Máte chuť na křupavou a chutnou pizzu? Volbou speciálního programu pro přípravu pizzy dosáhnete výsledků jako v restauraci.
Jednoduchá trouba pro všechny vaše tradiční recepty
Nic se nevyrovná doma připravovanému jídlu a tato trouba se díky jejím dvěma topným článkům a grilu výborně hodí k tradičnímu pečení masa a moučných jídel a grilování.
Důmyslný design pro snadné čištění
Důmyslný design dvířek této dvojité trouby opravdu usnadňuje udržování jejích skleněných panelů čistých. Dvířka a skleněné panely lze zcela odstranit a poté účinně vyčistit po obou stranách.
Funkce trouby
* Gril
* Spodní ohřev
* Vrchní ohřev
* Horní + spodní ohřev
Vlastnosti
* Typ trouby: Elektrická
* Typ varné desky: Plynová
* Typ víka: ocelový plech, v barvě
* Jednoduše čistitelné dveře
* Odvod par v zadní části sporáku
* Samostatné tlačítko pro zapalování
* Plynové varné zóny ochráněny termopojistkou
* Barva: bílá
Technické parametry
* Model: CK540G1WA
* E...

Parametry Zanussi ZCK540G1WA

Výrobce Zanussi
Energetická třída Energetická třída označuje náročnost spotřebiče na spotřebu elektrické energie. Měří se podle norem EU a pro každou kategorii výrobků je metodika jejího posuzování jiná. A
Maximální příkon 1825.6

Podobné produkty

Podobné fráze: