Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Sporáky  >  Plynové sporáky  >  Zanussi ZCK540G1WA

Zanussi ZCK540G1WA

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 989 Kč
Porovnat 6 obchodů
Energetická třída AEnergeticky úsporný plynový sporák Zanussi se čtyřmi varnými zónami a pojistka zhasnutí plamene. Multifunkční trouba má 4 pečících funkcí* trouba a pizzerie v jednom * důmyslný design Popis Plynový sporák Zanussi ZCK540G1WA:Plynový sporák Zanussi ZCK540G1WA je vybaven čistě plynovým hořákem a díky tomu mouhou vaše pánve dosáhnout správné teploty okamžitě, energetická tříd...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Zanussi ZCK540G1WA

Popis Zanussi ZCK540G1WA

Electro World s.r.o. píše:

Kombinovaný sporák Zanussi ZCK540G1WA v bílém provedení má elektrickou troubu s vnitřním objemem 56 l a plynovou varnou zónu se 4 hořáky různého výkonu. Trouba nabízí následující funkce: spodní ohřev, gril, horní ohřev, horní ohřev + spodní ohřev. Každá hospodyňka ocení odnímatelná dvířka trouby, které se díky tomu dají snazší a jednodušší umýt, čímž vám šetří čas. Sporák je vybaven větším úložným prostorem v dolní části sporáku, který můžete využít k uskladnění příslušenství sporáku. Kombinovaný sporák Zanussi ZCK540G1WA je zařazen v energetické třídě A. Dodávané příslušenství: 1 smaltovaný plech a 1 chromovaný rošt.

Nakupka.cz píše:

Produkt Plynový sporák Zanussi ZCK540G1WA zařazený v: Sporáky > Plynové sporáky, Objednací kód: EB-112695, výrobce: Zanussi, šířka: 500 cm, trouba: elektrická, počet plotýnek: 4, pojistka plamene: ano, způsob zapalování: ručně, objem trouby: 58 l, gril: ano, minutka: ne, barva sporáku: bílá, výška: 855 cm, hloubka: 600 cm, typ sporáku: plynový

KASA.cz píše:

V malých kuchyních není zapotřebí dělat kompromisy ohledně výkonu
Aby jej bylo možno snadno umístit kamkoliv ve vaší kuchyni, není tento sporák stejně široký jako sporáky standardní, zároveň však nabízí stejně objemný vnitřek a možnosti při vaření.
Když chcete začít okamžitě vařit
S čistě plynovým hořákem mohou vaše pánve dosáhnout správné teploty okamžitě. Zapněte jej a celý spodek vaší pánve se začne okamžitě ohřívat.
Trouba a pizzerie v jednom!
Máte chuť na křupavou a chutnou pizzu? Volbou speciálního programu pro přípravu pizzy dosáhnete výsledků jako v restauraci.
Jednoduchá trouba pro všechny vaše tradiční recepty
Nic se nevyrovná doma připravovanému jídlu a tato trouba se díky jejím dvěma topným článkům a grilu výborně hodí k tradičnímu pečení masa a moučných jídel a grilování.
Důmyslný design pro snadné čištění
Důmyslný design dvířek této dvojité trouby opravdu usnadňuje udržování jejích skleněných panelů čistých. Dvířka a skleněné panely lze zcela odstranit a poté účinně vyčistit po obou stranách.
Typ varné desky: Plynová
Typ víka: ocelový plech, v barvě
Levá přední varná zóna: silný hořák , 3000W/102mm
Levá zadní varná zóna: Pomocný hořák , 1000W/55mm
Pravá přední varná zóna: středně silný hořák , 2000W/71mm
Pravá zadní varná zóna: Středně velký hořák , 2000W/71mm
Typ trouby: Elektrická
Funkce trouby: Gril, Spodní ohřev, vrchní ohřev, Horní + spodní ohřev
Čistění trouby: Černý smalt
Jednoduše čistitelné dveře
Odvod par v zadní části sporáku.
Samostatné tlačítko pro zapalování
Plynové varné zóny ochráněny termopojistkou
Sporák je bez příklopu
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 855 x 500 x 600...

DATART.cz píše:

Kombinovaný sporák Electrolux ZCK540G1WA je proveden v bílé barvě. Disponuje plynovou varnou deskou, která značně urychluje vaření. Výhodou je ovládání pomocí otočných knoflíků s integrovanou jiskrou, kdy je jedním pohybem hořák připraven k vaření. Elektrická trouby vás potěší svým širokým využitím. Budete mít k dispozici funkce jako je gril, spodní ohřev, vrchní ohřev, horní + spodní ohřev. Díky tomu budou vaše kuchařské experimenty vypadat a chutnat vždy báječně. Výhodou Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Parametry Zanussi ZCK540G1WA

Výrobce Zanussi
Maximální příkon 1825.6
Energetická třída Energetická třída označuje náročnost spotřebiče na spotřebu elektrické energie. Měří se podle norem EU a pro každou kategorii výrobků je metodika jejího posuzování jiná. A

Podobné produkty

Podobné fráze: