Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Pleny  >  Pampers Mega Box 88k

Pampers Mega Box 88ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
>Typ pleny: jednorázová; Velikost: 6 (16+ kg); Počet ks v balení: 88; * Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants. ; * Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pampers Mega Box 88ks

Popis Pampers Mega Box 88ks

Alza.cz píše:

Dětské plenkové kalhotky pro děti od 16+ kg, velikost 6
pants-PLN059 Popis výrobku Všichni rodiče chtějí, aby se jejich děti vyvíjely a svobodně objevovaly svět.Proto značka Pampers vytvořila plenkové kalhotky Pampers Pants, které se přizpůsobí každému pohybu a jsou speciálně navržené pro neposedné děti. Mohou je nosit děti ve věku již od 6. až 9. měsíce.Plenkové kalhotky Pampers Pants obsahují absorpční mikroperličky, které zadržují vlhkost a udrží pokožku až 12 hodin v suchu. Mikropóry odvádí vlhkost daleko od pokožky pro pocit sucha. Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček plenkové kalhotky dokonale padnou v jakékoli pozici.Pro usnadnění přebalování se plenkové kalhotky Pampers Pants natahují snadno jako kalhotky a snadno se také svlékají. Stačí roztrhnout boky plenkových...

Ageo.cz píše:

Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte. Pak už se jen stačí těšit na skvělý den.
Balm: Petrolatum
Stearyl Alcohol
Paraffinum Liquidum
Aloe Barbadensis Leaf Extract
Skvělý pár pro snadnou výměnu plenek! Pro šetrné čištění nezapomeňte dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive.
2 zóny Dry pro pocit sucha: Rychle absorbují tekutinu a zadržují ji daleko od pokožky vašeho dítěte
Pohodlné v každém směru: Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček se přizpůsobí každému pohybu dítěte a dokonale padnou v jakékoli pozici
Prodyšné: Mikropóry propouští vhlký vzduch ven z plenky a pomáhají tak vašemu dítěti zůstat v suchu
Hebké jako bavlna: Vyrobené z materiálu hebkého jako bavlna,* aby se vaše dítě cítilo pohodlně jako ve spodním prádle (*výrobek neobsahuje pravou bavlnu)
Až 12 hodin v suchu v podobě plenkových kalhotek, které se snadno vyměňují

MALL.CZ píše:

Plenkové kalhotky ActivePants 6 Extra Large Mega Box 88 ks. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte.

Proděti.cz píše:

Pampers Premium Care pleny 88 ks.
Nové pleny Pampers Premium Care jsou naše nejlepší plenky s 5hvězdičkovou ochranou pokožky, které poskytují hedvábnou jemnost na vnitřní i vnější straně plenky. Jsou to první a jediné plenky s absorpčními kanálky pro až 12 hodin sucha. Dopřejte svému dítěti nejskvělejší péči od Pampers.
Hedvábná jemnost*: hedvábně jemné materiály pro citlivou pokožku *výrobek neobsahuje hedvábí.
Absorpční kanálky: rovnoměrný odvod vlhkosti pro až 12 hodin sucha.
Prodyšné materiály: cirkulace vzduchu pomáhá udržet dětskou pokožku chráněnou.
Indikátor vlhkosti: zmodrá, když je plenka vašeho děťátka mokrá.
Pružné boky: pro pohodlí a ochranu před protečením.
Tvar přizpůsobený pupíku děťátka: navržené pro první dny života dítěte.
Nová hedvábná jemnost pro 5hvězdičkovou ochranu pokožky.
Upozornění: Udržujte obal i držadlo obalu mimo dosah dětí, abyste předešli nebezpečí udušení a v případě držadla také nebezpečí uškrcení.
Videa:
Okamžiky lásky
První společné chvíle

KASA.cz píše:

Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants.
Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu.
Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte.
Vhodné pro děti s hmotností 16-22 kg.
Výhody:
2 zóny Dry pro pocit sucha: Rychle absorbují tekutinu a zadržují ji daleko od pokožky vašeho dítěte.
Pohodlné v každém směru: Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček se přizpůsobí každému pohybu dítěte a dokonale padnou v jakékoli pozici.
Prodyšné: Mikropóry propouští vlhký vzduch ven z plenky a pomáhají tak vašemu dítěti zůstat v suchu.
Hebké jako bavlna: Vyrobené z materiálu hebkého jako bavlna (výrobek neobsahuje pravou bavlnu), aby se vaše dítě cítilo pohodlně jako ve spodním prádle .
Snadné přebalování: Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte.
Balení obsahuje: 88 ks
Upozornění:
Udržujte obal i držadlo obalu mimo dosah dětí, abyste předešli nebezpečí udušení a v případě držadla také nebezpečí uškrcení.

Eshop Dr.Max píše:

Nové plenky Pampers Premium Care jsou naše nejlepší plenky s 5hvězdičkovou ochranou pokožky, které poskytují hedvábnou jemnost na vnitřní i vnější straně plenky a první a jediné plenky s absorpčními kanálky. Jsou to plenky, které poskytují až 12 hodin sucha. Dopřejte svému dítěti nejskvělejší péči od Pampers. Nákup plenek Pampers v měsíčním balení nabízí jejich snadnější a pohodlnější nakupování, což vám umožní věnovat více času věcem, které jsou skutečně důležité. Balení: 88ks

Parametry Pampers Mega Box 88ks

Výrobce Pampers

Podobné produkty

Podobné fráze: