Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Pleny  >  Pampers Carry Pack 19k

Pampers Carry Pack 19ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants. * Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. * Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte. * Vhodné pro děti s hmotností 16-22 kg. Výhody: * 2 zóny Dry pro pocit sucha: Rychle a...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pampers Carry Pack 19ks

Popis Pampers Carry Pack 19ks

KASA.cz píše:

Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants.
Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu.
Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte.
Vhodné pro děti s hmotností 16-22 kg.
Výhody:
2 zóny Dry pro pocit sucha: Rychle absorbují tekutinu a zadržují ji daleko od pokožky vašeho dítěte.
Pohodlné v každém směru: Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček se přizpůsobí každému pohybu dítěte a dokonale padnou v jakékoli pozici.
Prodyšné: Mikropóry propouští vlhký vzduch ven z plenky a pomáhají tak vašemu dítěti zůstat v suchu.
Hebké jako bavlna: Vyrobené z materiálu hebkého jako bavlna (výrobek neobsahuje pravou bavlnu), aby se vaše dítě cítilo pohodlně jako ve spodním prádle .
Snadné přebalování: Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte.
Balení obsahuje: 19 ks
Upozornění:
Udržujte obal i držadlo obalu mimo dosah dětí, abyste předešli nebezpečí udušení a v případě držadla také nebezpečí uškrcení.

Ageo.cz píše:

Pampers 5 plenkové kalhotky 12-18kg 22ks
Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte. Pak už se jen stačí těšit na skvělý den.
Až 12 hodin v suchu v podobě plenkových kalhotek, které se snadno vyměňují. 2 zóny Dry pro pocit sucha: Rychle absorbují tekutinu a zadržují ji daleko od pokožky vašeho dítěte. Pohodlné v každém směru: Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček se přizpůsobí každému pohybu dítěte a dokonale padnou v jakékoli pozici.
Prodyšné: Mikropóry propouští vhlký vzduch ven z plenky a pomáhají tak vašemu dítěti zůstat v suchu.
Hebké jako bavlna: Vyrobené z materiálu hebkého jako bavlna,* aby se vaše dítě cítilo pohodlně jako ve spodním prádle (*výrobek neobsahuje pravou bavlnu).
Skvělý pár pro snadnou výměnu plenek! Pro šetrné čištění nezapomeňte dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive.

Upozornění: Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení nebo uškrcení.
Složení: Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract
Výška: 213, Šířka: 218, Hloubka: 137
Hrubá hmotnost: 719

Eshop Dr.Max píše:

Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte. Pak už se jen stačí těšit na skvělý den. Balení: 19ks

Alza.cz píše:

Plenkové kalhotky pro děti od 12-18 kg
pants-PLN099 Popis výrobku Všichni rodiče chtějí, aby se jejich děti vyvíjely a svobodně objevovaly svět.Proto značka Pampers vytvořila plenkové kalhotky Pampers Pants, které se přizpůsobí každému pohybu a jsou speciálně navržené pro neposedné děti. Mohou je nosit děti ve věku již od 6. až 9. měsíce.Plenkové kalhotky Pampers Pants obsahují absorpční mikroperličky, které zadržují vlhkost a udrží pokožku až 12 hodin v suchu. Mikropóry odvádí vlhkost daleko od pokožky pro pocit sucha. Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček plenkové kalhotky dokonale padnou v jakékoli pozici.Pro usnadnění přebalování se plenkové kalhotky Pampers Pants natahují snadno jako kalhotky a snadno se také svlékají. Stačí roztrhnout boky plenkových kalhotek a sundat...

Parametry Pampers Carry Pack 19ks

Výrobce Pampers

Podobné produkty

Podobné fráze: