Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Pleny  >  ABENA BAMBO Nature Midi 5-9kg 33k

ABENA BAMBO Nature Midi 5-9kg 33ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
ABENA BAMBO Nature Midi 5-9kg 33ks

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ABENA BAMBO Nature Midi 5-9kg 33ks

Popis ABENA BAMBO Nature Midi 5-9kg 33ks

BamboEkoPleny píše:

Dárek přebalovací ECO podložka 40x60cm
Dětské pleny Bambo Nature 3 midi jsou vhodné pro děti ve váhové kategorii 5-9kg, balení obsahuje 33ks. Pleny splňují přísné ekologické normy, jsou velmi tenké a ultra-absorpční. Vrstva TOP DRY zajišťuje rychlou absorpci díky rychlému odvádění vlhkosti a udržuje tak pokožku dítěte v suchu.

SLOŽENÍ DĚTSKÝCH PLEN BAMBO NATURE

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Bambo Nature plenkové kalhotky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké a ultra-absorpční s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky dítěte, udržuje ho v suchu i při opakovaném namočení.
Plenkové kalhotky byly navrženy ve spolupráci s rodiči, ve snaze zajistit produktu praktickou konstrukci a jsou uživatelsky přívětivé. Bambo Nature jsou k dispozici v 6 velikostech pro všechny věkové kategorie až do doby, kdy dítě přirozeně dosahuje plné kontinence. Bambo Nature sortiment začíná velikostí New born (pro děti o váze 2-4kg) a pokračuje na velikosti 2 Mini (3-6kg), 3 Midi (5-9kg), 4 Maxi (7-18kg), 5 Junior (12-22kg), a šestá je velikost XL (16-30kg).
Sací schopnost: 850 ml
Výhody plenkových kalhotek BAMBO Nature:
TOP DRY – vnější povrch zajišťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečí. Dvojité jádro se superabsorbentem mění okamžitě tekutinu na gel.
Prodyšný a měkký povrch – pro maximální ochranu dětské pokožky.
Odpružené bočnice a měkké okraje zajišťují dokonalé přilnutí plenky k tělu a umožňují dítěti volnost pohybu.
Hypoalergenní – dermatologicky testováno
Vlastnosti dětských ekoplen Bambo Nature:
Zapínání na suché zipy
Dvojité bariéry proti úniku tekutiny z pleny
Super-absorpční jádro s unikátní vrstvou, která odčerpává vlhkost pryč od dětské pokožky, udržuje ji tak suchou i při opakovaném močení
Nové flexibilnější bočnice pro větší pohodlí snadnější a volnější pohyb Vašeho miminka
Prodyšná vnější vrstva umožňující přístup vzduchu k dětské pokožce, snižuje vlhkost a minimalizuje riziko podráždění pokožky Vašeho dítěte.
Zapínání na suchý zip umožňuje otevírání a uzavírání pleny tak často, jak je potřeba.
Díky pružným bočnicím s elastinem se mnohonásobně zvyšuje pohodlí a volnost pohybu miminka
Efektivní bariéry proti úniku moči
Super savé jádro zajistí vysokou absorpční kapacitu a suchý povrch ple...

Pilulka.cz píše:

Bambo Nature plenkové kalhotky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké a ultra-absorpční, s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky a udržuje ji v suchu i při opakovaném namočení.

Feedo.cz píše:

Bambo Nature plenkové kalhotky jsou stejně jako obyčejné na jednopoužití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké aultra-absorpční s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožkydítěte, udržuje ho v suchhu i při opakovaném namočení. Vlastnosti: Plenkové kalhotky byly navrženy ve spolupráci s rodiči, ve snazezajistit produktu praktickou konstrukci a jsou uživatelsky přívětivé. BamboNature jsou k dispozici v 6 velikostech pro všechny věkové kategorie aždo doby, kdy dítě přirozeně dosahuje plné kontinence. Bambo Naturesortiment začíná velikostí New born (pro děti o váze 2–4kg) apokračuje na velikosti 2 Mini (3–6kg), 3 Midi (5–9kg), 4 Maxi(7–18kg), 5 Junior (12–22kg), a šestá je velikost XL (16–30kg). Složení plenek: Buničina. Dřevo pro její výrobu je těženo v udržitelném lesnímhospodářství, kde je více stromů vysázeno než poráženo. Pro bělenínebyl použit žádný chlór. O firmě: Firma Abena a její dodavatelé surovin byly nezávislé testovány aúspěšně splnily řadu přísných podmínek, pokud jde o dopad na životníprostředí svých výrobků. Abena Bambo Nature je pouze jediná dětská plenyna světe s certifikovanou ekoznačkou, tzv. Nordic Swan ekoznačkou. BamboNature je závazkem k ochraně životního prostředí dlouhodobě s úmyslem,že my i budoucí generace budeme moci žít v harmonii s přírodou.

Parametry ABENA BAMBO Nature Midi 5-9kg 33ks

Výrobce Abena a.s.

Podobné produkty

Podobné fráze: