Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Hlodavci  >  Písky pro hlodavce

Písky pro hlodavce

Výrobci:

Trixie  •  Apetit  •  Beaphar  •  Vitakraft  •  OEM
Nalezeno:    9 produktů

Apetit Koupací písek pro činčily 1kg

Koupací písek pro činčilu pravou - extra jemný

Více informací
od 31 Kč
Koupit nejlevněji

Beaphar Písek činčila 2l

Návod k použití: každý den dejte do klece misku nebo rezervoár s pískem přibližně na dobu 10 minut. Dno misky by mělo být pokryto 2-3 cm vrstvou písku. Je velice důležité, aby se Vaše činčila mohla v rezervoáru volně pohybovat. Proto by měla být velikost misky nebo rezervoáru větší, než je Vaše činčila.

Více informací
od 123 Kč
Koupit nejlevněji

Beaphar Písek pískomil 2l

<p>Jemný písek ke koupání.</p>

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Koupací písek činčila 1500g (dóza)

Koupací písek pro činčily je speciální podestýlkou, která zajistí přirozeně krásnou, měkkou, téměř hedvábou srst. Písek se dodává v prktické d&oacute;ze, v které vám nenavlhne. Písek nasypte do větší nádoby, např. misky a jednou denně nechte vašeho mazlíčka si v něm pohrát. Po uplinutí deseti až patnácti minut písek vyndejte z klece. V případě znečištění či navlhnutí ho vyměňte.Písek se Vám bude hodit i pro pískomila nebo křečka.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Vitakraft Chinchilla Sandy 1kg

Zrníčka jsou velice jemná, se zaoblenými hranami. Nezbytná potřeba činčil pro přirozené chování jako ve volné přírodě. Použití: misku s vrstvou písku 3-5 cm postavte každý večer na 30 minut do klece. Po koupeli misku z klece vyjměte a zakryjte, aby nedošlo ke znečištění písku. Jednou za týden písek vysypte, misku vyčistěte a nasypte nový písek.

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: