Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Šperky  >  Piercing  >  Piercing činka s kamínkem JRB

Piercing činka s kamínkem JRB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chirurgická ocel se zirkonem1,6 x 14/16 x 6/6

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Piercing činka s kamínkem JRB

Popis Piercing činka s kamínkem JRB

Patro.cz píše:

Dětská mikina Hi-Tec Silian JRB zahřeje při chladných dnech všechny malé nezbedníky a nezbednice. Praktická kapuce ochrání hlavu před nepřízní počasí.; Odolná, ale pohodlná; Výrobce na mikinu použil směsici pohodlné bavlny a odolného polyesteru, takže se

Elnote.cz píše:

Enestar Baterie pro Asus A70 4400mAh 10,8V Li-Ion
Nová neoriginální baterie pro notebook výborně nahrazuje originální baterii. Výhodou alternativní baterie je především cenová dostupnost.

Jaké jsou důvody k výměně baterie? Jeden z důvodů je ztráta kapacity. Ztráta kapacity baterie se začne projevovat viditelně kratší výdrží baterie bez napájení. Baterie může ztratit svoji kapacitu úplně. To znamená, že notebook se bez napájecího adaptéru již neobejde a baterie se vůbec nedobijí. Nefunkční baterii může zapříčinit i hluboké vybití baterie. Všechny nabízené baterie již mají ochranu proti hlubokému vybití. Čas na výměnu baterie je i v případě fyzického poškození. To může způsobit špatnou stabilitu ve slotu pro baterii (baterie například nedrží ve slotu pevně).
Klíčové vlastnosti
Baterie má ochranu proti hlubokému vybití
Baterie má ochranu proti přehřívání
Baterie má ochranu proti přetížení
Typ článků: Li-Ion (Lithium-Ion)
Počet článků: 6
Kapacita baterie: 4400
*poznámka: Baterie je alternativní (neoriginální)
Kapacita baterie
Kapacita baterie je udávaná v mAh (miliampérhodina). Dalo by se říci, že čím vyšší je kapacita, tím větší je výdrž baterie. To je pouze částečná pravda. Z baterie čerpá energii celá řada komponent, jako jsou operační paměti, procesor, grafický čip nebo interní uložiště. V praxi to potom znamená, že čím vyšší kapacita baterie, tím větší výdrž, avšak je potřeba k výdrži baterie započítat i způsob využití baterie. To se může s rozdílným hardwarem lišit.
Neoriginální (Alternativní) baterie
Originální baterie byly, jsou a budou lepší, ale alternativní baterie jsou také výbornou náhradou za opotřebenou baterii. Na baterii udáváme pravého, nijak nekrytého výrobce a k produktu poskytujeme plnohodnotnou záruku.

Zde je pár tipů, jak vybrat správnou baterii pro notebook
Vyberte baterii s požadovanou kapacitou, některé baterie (více druhů) jsou k...

www.penta.cz píše:

GentleBOX JR-250 S1 je kompletní kovový venkovní box pro AP, RouterBOARDY a další elektroniku a je přímo určen k montáži na antény JRC-xx a JRB-xx MIMO.
Specifikace:
• zavírání šrouby, jedna…

eoshop.cz píše:

GentleBOX JR-250 S1 je kompletní kovový venkovní box pro AP, RouterBOARDY a další elektroniku a je přímo určen k montáži na antény JRC-xx a JRB-xx MIMO. Specifikace: • zavírání šrouby, jedna kabelová průchodka • Kovové tělo je navrženo tak, aby zaručovalo vysokou odolnost proti rušení, zvýšenou ochranu proti blesku a ochranu proti vlhkosti • Šrouby pro uchycení elektroniky + plastové distanční sloupky (8/8 ks), které drží na šroubu • Součástí balení jsou kabelové průchodky, které jsou zajištěny proti protáčení • Montáž Rocket M2 a M5 pomocí GentleKLIPu • V boxu je příprava pro snadnou montáž desek MikroTik: RB 411, RB911, RB912, RB433, RB493, ostatní pomocí vloženého plechu (není součástí balení) • Kabelová průchodka M20 + těsnění pro kabely o 4 - 10 mm, kterou lze prostrčit konektor RJ-45 • Možnost osadit až 10 průchodek (středy děr pro vrtání jsou naznačeny) Technické parametry: • Vnitřní rozměry: 246 x 185 x 61/50 • Materiál: Hliníková slitina s vysokou korozní odolností • Hmotnost boxu: 1,5 kg • Rozměr/hmotnost balení: 290 x 280 x 95 / 1,7 kg Balení: • 1 ks v kartonové krabici

Parametry Piercing činka s kamínkem JRB

Místo určení Jazyk
Typ Banánky se používají do pupíku a obočí, činky zase do ucha a do jazyka. Labrety se umisťují nejčastěji do brady - na jedné straně mívají kuličku a na opačném konci plíšek. Roztahováky se používají na rozšíření dírek, do kterých se poté dávají plugy. Činky
Materiál materiál z kterého je šperk vyroben. Ocel

Podobné produkty

Podobné fráze: