Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Škrabka na jazyk

Škrabka na jazyk

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Škrabka na jazyk

Popis Škrabka na jazyk

MALL.CZ píše:

Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

Ageo.cz píše:

Popis


Úzká škrabka účinně, rychle a efektivně odstraňuje povlak z povrchu jazyka. Minimalizuje tak výskyt bakterií, které způsobují zápach z úst.
Popis

Vlastnosti:

odstraňuje povlak z jazyka,
minimalizuje dávicí účinek,
má širokou rukojeť,
zaoblený konec,
pro každodenní použití.


Jak používat

Používejte k čištění povrchu jazyka.

GOORGANIC.cz píše:

Kvalitní nerezová škrabka na jazyk.
Odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak jako například čištění zubů.
Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce.
Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraňujeme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění v trávicím ústrojí a v dutině ústní.
Tato nerezová škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
Použití: Jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5-7 krát ráno před vyčištěním zubů. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

Nestonej.cz píše:

Škrabka na jazyk - provedení nerez
Podle starých lékařských spisů má odstraňováni povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak, jako například čištění zubů.
Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocněni v trávicím ústroji a v dutině ústní. Tato nerez škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
Jídlo po vyčištění jazyka chutná mnohem lépe díky zlepšenému chuťovému vjemu, jídlo si užíváme, jíme pomalu, více přežvykujeme. To vše má za následek zlepšení zažívání, menší množství přijmuté potravy do nasycení – tím hubnutí a mnohem lepší gurmánský zážitek.
Každé ráno takto přispíváme k detoxikaci těla. Díky tomu, že se jednou vyloučené toxiny nevracejí zpět do těla, budeme se po čase cítit lépe, vitálněji, sebevědoměji.
Použití: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5–7krát ráno před vyčištěním zubů.
Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.
Pozor, jedná se o kvalitní nerezovou škrabku na jazyk na celý život. Nevyplatí se zde šetřit a kupovat levné umělohmotné náhrady!

Pilulka.cz píše:

Škrabka na jazyk, která díky svému anatomickému tvarování minimalizuje nutkání k dávení. Škrabka je velice účinná a motivační při péči o ústní hygienu, protože konzistence a množství odstraněného jsou vidět i cítit.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

GUM Halitosis je plastová kombinace kartáčku a škrabky pro perfektní očistu jazyku. S lamelami, velmi jemná a přitom účinná.
Vlastnosti škrabky na jazyk GUM Halitosis:

Dvouřadý kartáček na jedné straně šetrně odstraní povlak z povrchu jazyka
Dvouřadá profilovaná škrabka s lamelami vše jemně a přitom účinně dočistí
Pracovní část je dokonale přizpůsobena jazyku, nedráždí a nevyvolává dávicí reflex

K dostání je více typů škrabek na jazyk, proto se podívejte i na zbytek naší nabídky.

Lékárna.cz píše:

škrabka pro očistu jazyka G.U.M Dual Action Tonque Cleaner škrabka na jazyk od výrobce BUTLER G.U.M. v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Hygiena | Péče o zuby | Škrabky na jazyk dohledatelný pod kódem 46027 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Eshop Dr.Max píše:

GUM škrabka na jazyk Dual Action G760MB kombinuje škrabku a kartáček na jazyk. Na jedné straně dvouřadý kartáček šetrně odstraňuje povlak z povrchu jazyka a na druhé straně škrabka povrch jazyka dočisťuje. Škrabka nevyvolává dávivý reflex při čištění povrchu jazyka. Použití: Jazyk čistěte 1-2x denně bez zubní pasty. Škrabku přiložte na kořen jazyka a pomalým táhlým pohybem přesuňte ke špičce jazyka. Několikrát opakujte. Poté vypláchněte ústní dutinu vodou.

Parametry Škrabka na jazyk

Výrobce Mattes
Druh Ústní vody

Podobné produkty

Podobné fráze: