Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Škrabka na jazyk

Škrabka na jazyk

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Škrabka na jazyk

Popis Škrabka na jazyk

MALL.CZ píše:

Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

Ageo.cz píše:

Popis


Úzká škrabka účinně, rychle a efektivně odstraňuje povlak z povrchu jazyka. Minimalizuje tak výskyt bakterií, které způsobují zápach z úst.
Popis

Vlastnosti:

odstraňuje povlak z jazyka,
minimalizuje dávicí účinek,
má širokou rukojeť,
zaoblený konec,
pro každodenní použití.


Jak používat

Používejte k čištění povrchu jazyka.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Škrabka na jazyk TePe Tongue Cleaner pomáhá odstranit bakterie usazené na jazyku, které mimo jiné způsobují špatný dech, a zlepšuje tak celkové zdraví dutiny ústní. TePe Tongue Cleaner disponuje třemi jemně zvednutými čisticími částmi pro trojí efekt při šetrném čištění i zadních částí úst.
Pro odstranění plaku a bakterií stačí jazyk jednou přejet škrabkou tam a zpátky. Vyhovoval by Vám jiný tvar škrabky na jazyk? Prohlédněte si i zbytek naší nabídky, určitě si vyberete.
Vlastnosti škrabky na jazyk TePe Tongue Cleaner:

Perfektně kopíruje povrch jazyku
Díky speciálnímu tvaru redukuje dávicí reflex
Odstraňuje škodlivé bakterie
Vyrobena z polypropylenu šetrného k životnímu prostředí
Omyvatelná v myčce

GOORGANIC.cz píše:

Kvalitní nerezová škrabka na jazyk.
Odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak jako například čištění zubů.
Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce.
Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraňujeme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění v trávicím ústrojí a v dutině ústní.
Tato nerezová škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
Použití: Jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5-7 krát ráno před vyčištěním zubů. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

Nestonej.cz píše:

Škrabka na jazyk - provedení nerez
Podle starých lékařských spisů má odstraňováni povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak, jako například čištění zubů.
Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocněni v trávicím ústroji a v dutině ústní. Tato nerez škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
Jídlo po vyčištění jazyka chutná mnohem lépe díky zlepšenému chuťovému vjemu, jídlo si užíváme, jíme pomalu, více přežvykujeme. To vše má za následek zlepšení zažívání, menší množství přijmuté potravy do nasycení – tím hubnutí a mnohem lepší gurmánský zážitek.
Každé ráno takto přispíváme k detoxikaci těla. Díky tomu, že se jednou vyloučené toxiny nevracejí zpět do těla, budeme se po čase cítit lépe, vitálněji, sebevědoměji.
Použití: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5–7krát ráno před vyčištěním zubů.
Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.
Pozor, jedná se o kvalitní nerezovou škrabku na jazyk na celý život. Nevyplatí se zde šetřit a kupovat levné umělohmotné náhrady!

NuSpring píše:

z 100% recyklovaných kelímků od jogurtů pomáhá odstranit bakterie z úst pro ženy i pro muže netestováno na zvířatech vhodné pro vegany Popis produktu: Proč používat škrabku na jazyk? Nestačí nám pouze kartáček na zuby případně mezizubní kartáček nebo niť? Kolik toho máme ještě mít v koupelně? Škrabka na jazyk pomáhá odstranit bakterie z úst. Na jazyku se vám může vytvářet povlak. Právě ten zrcadlí, že je něco v nepořádku. Znamená to, že jsou v těle toxiny. Je dobré povlak odstraňovat, protože se jinak vrátí zpátky do těla a mohou tak vznikat kvasinková nebo bakteriální onemocnění. Bakterie v ústech jsou navíc příčinou nepříjemného zápachu z úst. Snažíte se minimalizovat váš vliv tvorby odpadu na životní prostředí? Chcete být ohleduplní k přírodě i k vám samotným? Jsme rádi, že vám můžeme představit Škrabku na jazyk - azurová z recyklovaného plastu z kelímků od jogurtu od americké značky Preserve. Jsme nadšení, že značka využívá k výrobě odpad, který my vytváříme, a zbytečně se hromadí. A ještě k tomu nebyl produkt testován na zvířatech ani není vyroben ze živočišných přísad. Škrabka je tak vhodná i pro vegany Škrabka je ergonomická pro lepší držení. Má jednoduchý a velmi pěkný designe v hned několika barvách. Která barvička se vám líbí nejvíce? Neobsahují Bisfenol-A (BPA) a ftaláty jako konvenční plastová holítka. Materiál: ​Tělo 100% recyklovaný polypropylen. Obal produktu je recyklovatelný.

Lékárna.cz píše:

škrabka pro očistu jazyka G.U.M Dual Action Tonque Cleaner škrabka na jazyk od výrobce BUTLER G.U.M. v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Hygiena | Péče o zuby | Škrabky na jazyk dohledatelný pod kódem 46027 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Eshop Dr.Max píše:

GUM škrabka na jazyk Dual Action G760MB kombinuje škrabku a kartáček na jazyk. Na jedné straně dvouřadý kartáček šetrně odstraňuje povlak z povrchu jazyka a na druhé straně škrabka povrch jazyka dočisťuje. Škrabka nevyvolává dávivý reflex při čištění povrchu jazyka. Použití: Jazyk čistěte 1-2x denně bez zubní pasty. Škrabku přiložte na kořen jazyka a pomalým táhlým pohybem přesuňte ke špičce jazyka. Několikrát opakujte. Poté vypláchněte ústní dutinu vodou.

Flexity Joga Eshop píše:

ayurvédské škrabka na jazyky vyrobena z mědi - Čištění jazyka na čerstvý dech a čisté ústa Škrabka z mědi vám pomáhá jemně odstranit zbytky z jazyka. Trvá to jen několik vteřin, ale odstraňuje zbytky, bakterie a toxiny, které se nahromadily na jazyku přes noc. Kromě toho čištění s škrabkou na jazyku zabraňuje špatnému dechu a zánětu hrdla. Škrabka jazyka je vyrobena ze 100% mědi. Kvůli jejich antibakteriálnímu a antimikrobiálnímu účinku jsou škrabky na jazyku vyrobené z mědi mnohem hygienické jako škrabky na jazyky vyrobené z plastu. Měď nezrezaví. Může se však trochu odbarvit nebo vyvinout patinu při používání. Tyto mohou být odstraněny ocet a solí. VLASTNOSTI Jemné čištění jazyka Antibakteriální a antimikrobiální Zabraňuje špatnému dechu a zánětu Materiál: 100% měď Jak používat škrabku jazyka: Vypláchněte ústa teplou vodou a zlehka navlhčete ústa. Držte stěrač jazyka na obou koncích a umístěte co nejdále dozadu na natažený jazyk. Zatažením špičatý jazýček po jazyku třikrát až čtyřikrát jemným tlakem zezadu dopředu. Potom vypláchněte ústa a vyčistěte čistič jazyka horkou vodou. iframe> div> PÉČE Doporučujeme omýt horkou vodou ručně.

Parametry Škrabka na jazyk

Výrobce Mattes
Druh Ústní vody

Podobné produkty

Podobné fráze: