Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Škrabka na jazyk

Škrabka na jazyk

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Škrabka na jazyk

Popis Škrabka na jazyk

MALL.CZ píše:

Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Škrabka na jazyk TePe Tongue Cleaner pomáhá odstranit bakterie usazené na jazyku, které mimo jiné způsobují špatný dech, a zlepšuje tak celkové zdraví dutiny ústní. TePe Tongue Cleaner disponuje třemi jemně zvednutými čisticími částmi pro trojí efekt při šetrném čištění i zadních částí úst.
Pro odstranění plaku a bakterií stačí jazyk jednou přejet škrabkou tam a zpátky. Vyhovoval by Vám jiný tvar škrabky na jazyk? Prohlédněte si i zbytek naší nabídky, určitě si vyberete.
Vlastnosti škrabky na jazyk TePe Tongue Cleaner:

Perfektně kopíruje povrch jazyku
Díky speciálnímu tvaru redukuje dávicí reflex
Odstraňuje škodlivé bakterie
Vyrobena z polypropylenu šetrného k životnímu prostředí
Omyvatelná v myčce

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Škrabka na jazyk - provedení nerez
Podle starých lékařských spisů má odstraňováni povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak, jako například čištění zubů.
Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce. Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocněni v trávicím ústroji a v dutině ústní. Tato nerez škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
Jídlo po vyčištění jazyka chutná mnohem lépe díky zlepšenému chuťovému vjemu, jídlo si užíváme, jíme pomalu, více přežvykujeme. To vše má za následek zlepšení zažívání, menší množství přijmuté potravy do nasycení – tím hubnutí a mnohem lepší gurmánský zážitek.
Každé ráno takto přispíváme k detoxikaci těla. Díky tomu, že se jednou vyloučené toxiny nevracejí zpět do těla, budeme se po čase cítit lépe, vitálněji, sebevědoměji.
Použití: Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5–7krát ráno před vyčištěním zubů.
Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.
Pozor, jedná se o kvalitní nerezovou škrabku na jazyk na celý život. Nevyplatí se zde šetřit a kupovat levné umělohmotné náhrady!

Pilulka.cz píše:

Škrabka na jazyk, která díky svému anatomickému tvarování minimalizuje nutkání k dávení. Škrabka je velice účinná a motivační při péči o ústní hygienu, protože konzistence a množství odstraněného jsou vidět i cítit. V balení (sáček) 1ks škrabky - úzká.

NuSpring píše:

z 100% recyklovaných kelímků od jogurtů pomáhá odstranit bakterie z úst pro ženy i pro muže netestováno na zvířatech vhodné pro vegany Popis produktu: Proč používat škrabku na jazyk? Nestačí nám pouze kartáček na zuby případně mezizubní kartáček nebo niť? Kolik toho máme ještě mít v koupelně? Škrabka na jazyk pomáhá odstranit bakterie z úst. Na jazyku se vám může vytvářet povlak. Právě ten zrcadlí, že je něco v nepořádku. Znamená to, že jsou v těle toxiny. Je dobré povlak odstraňovat, protože se jinak vrátí zpátky do těla a mohou tak vznikat kvasinková nebo bakteriální onemocnění. Bakterie v ústech jsou navíc příčinou nepříjemného zápachu z úst. Snažíte se minimalizovat váš vliv tvorby odpadu na životní prostředí? Chcete být ohleduplní k přírodě i k vám samotným? Jsme rádi, že vám můžeme představit Škrabku na jazyk - azurová z recyklovaného plastu z kelímků od jogurtu od americké značky Preserve. Jsme nadšení, že značka využívá k výrobě odpad, který my vytváříme, a zbytečně se hromadí. A ještě k tomu nebyl produkt testován na zvířatech ani není vyroben ze živočišných přísad. Škrabka je tak vhodná i pro vegany Škrabka je ergonomická pro lepší držení. Má jednoduchý a velmi pěkný designe v hned několika barvách. Která barvička se vám líbí nejvíce? Neobsahují Bisfenol-A (BPA) a ftaláty jako konvenční plastová holítka. Materiál: ​Tělo 100% recyklovaný polypropylen. Obal produktu je recyklovatelný.

sLéky.cz píše:

Plastová škrabka pro očistu jazyka s lamelami, velmi jemná a přitom účinná. Kombinace kartáčku a škrabky na jazyk, dvouřadý kartáček na jendé straně odstraní šetrně povlak z povrchu jazyka a dvouřadá profilovaná škrabka vše dočistí. Pracovní část dokonale přizpůsobena jazyku, nedráždí a nevyvolává dávicí reflex.

Eshop Dr.Max píše:

GUM škrabka na jazyk Dual Action G760MB kombinuje škrabku a kartáček na jazyk. Na jedné straně dvouřadý kartáček šetrně odstraňuje povlak z povrchu jazyka a na druhé straně škrabka povrch jazyka dočisťuje. Škrabka nevyvolává dávivý reflex při čištění povrchu jazyka. Použití: Jazyk čistěte 1-2x denně bez zubní pasty. Škrabku přiložte na kořen jazyka a pomalým táhlým pohybem přesuňte ke špičce jazyka. Několikrát opakujte. Poté vypláchněte ústní dutinu vodou.

Zdravi-global.cz píše:

Tímto nástrojem, který se ve východní medicíně užívá stejně často jako kartáček na zuby, napomůže nejen odstranit nepříjemné zápachy z úst, ale hlavně zbaví váš jazyk povlaku a zabrání jeho spolknutí.

Parametry Škrabka na jazyk

Výrobce Mattes
Druh Ústní vody

Podobné produkty

Podobné fráze: