Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Škrabka na jazyk

Škrabka na jazyk

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Škrabka na jazyk

Popis Škrabka na jazyk

Ageo.cz píše:

Popis


Plak na povrchu jazyka a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tato speciální škrabka na jazyk odstraňuje velmi účinně a efektivně plak a bakterie z povrchu jazyka.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Škrabka na jazyk TePe Tongue Cleaner pomáhá odstranit bakterie usazené na jazyku, které mimo jiné způsobují špatný dech, a zlepšuje tak celkové zdraví dutiny ústní. TePe Tongue Cleaner disponuje třemi jemně zvednutými čisticími částmi pro trojí efekt při šetrném čištění i zadních částí úst.
Pro odstranění plaku a bakterií stačí jazyk jednou přejet škrabkou tam a zpátky. Vyhovoval by Vám jiný tvar škrabky na jazyk? Prohlédněte si i zbytek naší nabídky, určitě si vyberete.
Vlastnosti škrabky na jazyk TePe Tongue Cleaner:

Perfektně kopíruje povrch jazyku
Díky speciálnímu tvaru redukuje dávicí reflex
Odstraňuje škodlivé bakterie
Vyrobena z polypropylenu šetrného k životnímu prostředí
Omyvatelná v myčce

GOORGANIC.cz píše:

Kvalitní nerezová škrabka na jazyk.
Odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak jako například čištění zubů.
Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce.
Povlak na jazyku signalizuje přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraňujeme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění v trávicím ústrojí a v dutině ústní.
Tato nerezová škrabka na jazyk též odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
Použití: Jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5-7 krát ráno před vyčištěním zubů. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

BMKSHOP.CZ píše:

Sada dvou škrabek k ústní hygieně. Škrabky účinně, rychle a efektivně odstraňují povlak z povrchu jazyka a minimalizují tak výskyt bakterií, které způsobují zápach z úst.
Vlastnosti:

odstraňuje povlak z jazyka,

zaoblený konec,

minimalizuje dávicí účinek,

má širokou rukojeť,


pro každodenní použití.

Pilulka.cz píše:

Škrabka na jazyk, která díky svému anatomickému tvarování minimalizuje nutkání k dávení. Škrabka je velice účinná a motivační při péči o ústní hygienu, protože konzistence a množství odstraněného jsou vidět i cítit.

parfun.cz píše:

Tato jedinečná škrabka na jazyk od Preserve je vyrobená ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů a pomůže vám odstranit bakterie z prostředí v ústech 10x účinněji než samotné čištění zubů. Žebrování na hlavici odstraní bakterie a zahnutá rukojeť vám umožní se snáze dostat do hůře dostupných míst.

Eshop Dr.Max píše:

GUM škrabka na jazyk Dual Action G760MB kombinuje škrabku a kartáček na jazyk. Na jedné straně dvouřadý kartáček šetrně odstraňuje povlak z povrchu jazyka a na druhé straně škrabka povrch jazyka dočisťuje. Škrabka nevyvolává dávivý reflex při čištění povrchu jazyka. Použití: Jazyk čistěte 1-2x denně bez zubní pasty. Škrabku přiložte na kořen jazyka a pomalým táhlým pohybem přesuňte ke špičce jazyka. Několikrát opakujte. Poté vypláchněte ústní dutinu vodou.

KASA.cz píše:

náhradní hlavice (škrabka na jazyk) • určena pro zařízení Foreo ISSA Tongue Cleaner • odstraní zbytky jídla a bakterií • materiál: silikon • zakřivení podle tvaru jazyka • použ...

Profimed.cz píše:

Více než 50% škodlivých bakterií v ústní dutině žije na povrchu jazyka.Více než 50% škodlivých bakterií v ústní dutině žije na povrchu jazyka. Škrabka na jazyk Megasonex je nástroj pro ultra účinnou hygienu jazyka kombnující jemné mechanické očištění povrchu jazyka s účinky ultrazvuku který pomáhá likvidovat řetězce bakterií na povrchu jazyka. Nasaďte MEGASONEX® Ultrasound Tongue Scraper™ (škrabku na jazyk) na tělo kartáčku a jemně ale pevně ji posouvejte po povrchu jazyka, a nechte ultrazvuk o frekvenci 1,6 MHz a sonické vibrace působit a odstranit bakteriální film z povrchu jazyka.

Parametry Škrabka na jazyk

Výrobce Mattes
Druh Ústní vody

Podobné produkty

Podobné fráze: