Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Protefix fixační podložka dolní zuby

Protefix fixační podložka dolní zuby

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Použití Fixační podložky se používají pouze pro úplnou zubní protézu. Používají se pouze na zdravou sliznici. V případě potřeby se upraví tvar a velikost podložky nůžkami podle tvaru dolní zubní protézy. Podložka se ponoří na 10 sekund do teplé vody a nechá se okapat. Přiloží se libovolnou stranou na mokrou protézu. Zadní 2 mm dolní zubní protézy musí zůstat nezakryté. Podložka se přitiskne prsty...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Protefix fixační podložka dolní zuby

Popis Protefix fixační podložka dolní zuby

Prozdravi.cz píše:

Fixační podložky se spolehlivým fixačním účinkem určené pro fixaci dolní zubní protézy. Působí na mokré protéze. Jsou vhodné k vypodložení zejména pro problematické a dočasné zubní protézy. Zabraňují bolestivým otlakům a zánětům.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Tato jemná, vláknitá tkanina s výbornou snášenlivostí na patře se používá hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu.
Obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek. Pro některé nositele zubních náhrad, kteří mají vážnější obtíže s přilnavostí – pokud nic jiného nedrží – jsou fixační podložky Protefix® posledním možným řešením. Řešení pro přechodné období
Používá se pro dočasné zubní náhrady
Vyplňuje dutiny vzniklé díky regresním změnám v čelisti
Je prokázána vysoká účinnost obzvláště ve starším věku při nadměrném úbytku kosti v dolní čelisti
Podložky představují účinnou ochranu proti otlakům a zánětům
Hygienické řešení díky každodenní výměně, jednoduchá aplikace
Důležitá poznámka: Pouze pro celkové zubní náhrady. Není určeno pro částečné zubní náhrady včetně náhrad se zásuvnými spoji nebo pro kónické korunky.
Návod k použití.Pozorně si přečtěte následující!Použití: Fixace pro zubní náhrady. Dávkování a způsob použití: Horní zubní náhrada:
Zkontrolujte velikost: u malých zubních náhrad zastřihněte nůžkami podložku do požadovaného tvaru.
Navlhčete podložku: po dobu 10 sekund namáčejte fixační podložku do vlažné vody a následně ji nechejte okapat.
Aplikace podložky: umístěte jednu stranu podložky na navlhčenou zubní náhradu. Nejzazší 2 mm zubní náhrady musí zůstat nezakryté.
Přitlačte podložku: podložku přitlačujte k zubní náhradě směrem od středu ven, dokud není podložka po celé ploše hladká.
Dolní zubní náhrada:
U malých zubních náhrad zastřihněte podložku do požadovaného tvaru. Navlhčete podložku a umístěte ji do správné pozice jako v případě horní zubní náhrady.
Přitlačte podložku: Pomocí ukazováčku přitlačujte podložku do čelistní dutiny zubních náhrad (směrem od středu ven, dokud není podložka po celé ploše hladká).
Tip: v případě, že se úroveň fixace sníží, vyjměte prosím zubní náhradu a n...

sLéky.cz píše:

Tato jemná, vláknitá tkanina s výbornou snášenlivostí na patře se používá hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu. Obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek. Pro některé nositele zubních náhrad, kteří mají vážnější obtíže s přilnavostí – pokud nic jiného nedrží – jsou fixační podložky Protefix posledním možným řešením.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Tato fixační podložka je určena především pro přechodné období, při které uživatel nosí dočasnou dolní zubní náhradu. Má výbornou snášenlivost a obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek.
Pro některé uživatele zubních náhrad, kteří mají vážné obtíže s přilnavostí, kdy nic jiného nedrží, jsou fixační podložky Protefix® jedním z posledních řešení.
Vlastnosti fixační podložky Protefix

Používá se pro dolní dočasné zubní náhrady.
Vyplňuje dutiny vzniklé díky změnám v tvaru čelisti, například v případě, kdy dochází ve vyšším věku k nadměrnému úbytku kosti v dolní čelisti.
Je účinnou ochranou proti otlakům a zánětům.
Jednoduchá aplikace a hygienické řešení díky každodenní výměně.

Upozornění: podložka je určena pouze pro celkové zubní náhrady, ne pro částečné zubní náhrady včetně náhrad se zásuvnými spoji nebo pro kónické korunky.
Použití fixační podložky Protefix

U malých zubních náhrad můžete podložku zastřihnout nůžkami do požadovaného tvaru. Navlhčete podložku a umístěte ji do správné pozice.
Pomocí ukazováčku přitlačujte podložku do dutiny v zubní náhradě (od středu směrem ven), dokud není podložka při přilnutí zcela hladká.

Patro.cz píše:

; Tato jemná, vláknitá tkanina s výbornou snášenlivostí na patře se používá hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu. ; Obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek. Pro některé

Pilulka.cz píše:

Protefix Fixační podložky jsou z jemné, vláknité tkaniny s výbornou snášenlivostí na patře. Používáse hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu.

Eshop Dr.Max píše:

Působí na mokré protéze. Jsou určeny k vypodložení zejména zejména pro problematické a dočasné zubní protézy. Zajišťují bezpečnou fixaci a při postupné redukci dásní. Zabraňují bolestivým otlakům a zánětům. Balení: 30ks

Parametry Protefix fixační podložka dolní zuby

Výrobce Queisser Pharma Gmbh Co.flensburg Co.flensburg
Druh Zubní náhrady

Podobné produkty

Podobné fráze: