Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Lacalut aktiv zubní kartáček

Lacalut aktiv zubní kartáček

Načítám galerii...
Předchozí
Další

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lacalut aktiv zubní kartáček

Popis Lacalut aktiv zubní kartáček

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Hlava Lacalut aktiv zubního kartáčku obsahuje štětiny z patentovaného mikrovlákna, představuje nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě, nepoškozuje dásně. Štětiny mají kuželovitý tvar se zaoblenými špičkami. Průměr vlákna se směrem nahoru zužuje z 0,2 mm na 0,05 mm. Štětiny minimálně absorbují vodu a vykazují maximální stabilitu a pevnost. Kartáček je ideální pro použití při gingivitidě (zánět dásní), parodontitidě (zánět závěsného aparátu zubu), po chirurgických zákrocích v ústní dutině.
měkký
štětiny z patentovaného mikrovlákna
speciálně zašpičatěné štětiny pro důkladné a šetrné čištění zubů a mezizubních prostor
dokonalé a šetrné čištění zubů bez jakéhokoli poškození dásní
nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě
vhodný i po chirurgických zákrocích v ústech
protiskluzová opěra pro palec

Ageo.cz píše:

Popis


Zubní pasta je určená jako prevence před parodontitidou, krvácením dásní a vznikem zubního kazu. Obsahuje speciální čisticí látky doplněné dezinfekčním chlorhexidinem, který rozrušuje plak a usmrcuje baktérie, odstraňují bakteriální povlak.
Zubní kartáček obsahuje štětiny z patentovaného mikrovlákna a představuje nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě, nepoškozuje dásně. Štětiny mají kuželovitý tvar se zaoblenými špičkami. Kartáček je ideální pro použití při gingivitidě (zánět dásní), parodontitidě (zánět závěsného aparátu zubu), po chirurgických zákrocích v ústní dutině.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Zubní pasta s osvědčenou Lacalut aktiv recepturou a osmi léčivými bylinami pro posílení zubů a dásní.

Zubní pasta Lacalut aktiv herbal citelně vypíná a zpevňuje dásně.
Je speciálně určená k prevenci paradentózy a k ochraně před krvácením dásní a zubním kazem.

Extrakt z myrhy a vysoce kvalitní éterické oleje z fenyklu, anýzu hvězdicového, eukalyptu, tymiánu, heřmánku a šalvěje zajišťují po celý den zdravý stav ústní dutiny a dlouhotrvající svěží dech.
Osvědčená kvalita produktů Lacalut Vám pomůže s kompletní péčí o ústní dutinu. Vyzkoušejte proto taky mezizubní kartáčky nebo ústní vody Lacalut.

Vivantis.cz píše:

Zubní pasta Lacalut Aktiv Herbal slouží k ochraně proti parodontóze a při krvácení z dásní. Zpevňuje dásně a dlouhodobě zajišťuje svěží dech. Aktivní látky: extrakt z myrhy a vysoce kvalitní éterické oleje z fenyklu, anýzu hvězdicového, eukalyptu, tymiánu, heřmánku a šalvěje - zajišťují zdravý stav ústní dutiny a dlouhotrvající svěží dech.

Parametry Lacalut aktiv zubní kartáček

Výrobce Arcam Gmbh

Podobné produkty

Podobné fráze: