Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Lacalut aktiv zubní kartáček

Lacalut aktiv zubní kartáček

Načítám galerii...
Předchozí
Další

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lacalut aktiv zubní kartáček

Popis Lacalut aktiv zubní kartáček

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Hlava Lacalut aktiv zubního kartáčku obsahuje štětiny z patentovaného mikrovlákna, představuje nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě, nepoškozuje dásně. Štětiny mají kuželovitý tvar se zaoblenými špičkami. Průměr vlákna se směrem nahoru zužuje z 0,2 mm na 0,05 mm. Štětiny minimálně absorbují vodu a vykazují maximální stabilitu a pevnost. Kartáček je ideální pro použití při gingivitidě (zánět dásní), parodontitidě (zánět závěsného aparátu zubu), po chirurgických zákrocích v ústní dutině.
měkký
štětiny z patentovaného mikrovlákna
speciálně zašpičatěné štětiny pro důkladné a šetrné čištění zubů a mezizubních prostor
dokonalé a šetrné čištění zubů bez jakéhokoli poškození dásní
nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě
vhodný i po chirurgických zákrocích v ústech
protiskluzová opěra pro palec

Alza.cz píše:

Zubní pasta proti krvácení dásní, s fluoridem, v balení s kartáčkem
Zubní pasta LACALUT Aktiv o objemu 75 ml je speciálně vyvinutá k prevenci a ochraně proti parodontóze. Vyniká svými výraznými stahujícími účinky, pomáhá posilovat parodont a zastavuje krvácení dásní. Její bohaté složení obsahuje celou řadu účinných složek, jako jsou například fluoridy, které zpevňují zubní sklovinu a chrání ji před vznikem zubního kazu. Pasta zanechává pocit dokonale čistých a svěžích úst. V balení naleznete zdarma kartáček na zuby LACALUT aktiv. Pečujte o svůj chrup a udržujte si zdraví dásní, aby byl váš úsměv stále zářivý.Aktivní látky:aluminium laktát se vyznačuje svými výraznými adstringentními (stahujícími) účinkyalantoin a bisabolol působí protizánětlivěchlorhexidin účinně bojuje proti zubnímu plaku, rozrušuje...

Ageo.cz píše:

Popis


Zubní pasta je určená jako prevence před parodontitidou, krvácením dásní a vznikem zubního kazu. Obsahuje speciální čisticí látky doplněné dezinfekčním chlorhexidinem, který rozrušuje plak a usmrcuje baktérie, odstraňují bakteriální povlak.
Zubní kartáček obsahuje štětiny z patentovaného mikrovlákna a představuje nejefektivnější čištění při minimální abrazivitě, nepoškozuje dásně. Štětiny mají kuželovitý tvar se zaoblenými špičkami. Kartáček je ideální pro použití při gingivitidě (zánět dásní), parodontitidě (zánět závěsného aparátu zubu), po chirurgických zákrocích v ústní dutině.

Parametry Lacalut aktiv zubní kartáček

Výrobce Arcam Gmbh

Podobné produkty

Podobné fráze: