Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Curaprox mezizubní

Curaprox mezizubní

Načítám galerii...
Předchozí
Další
nosič na mezizubní kartáčky www.jps.cz

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Curaprox mezizubní

Popis Curaprox mezizubní

Alza.cz píše:

Držák mezizubních kartáčků
 Sada 3 plastových držáků Curaprox je kompatibilní se všemi CPS mezizubními kartáčky Curaprox.Sada 3 plastových držáků Curaprox je kompatibilní se všemi CPS mezizubními kartáčky Curaprox. Držáky jsou vyrobené z kvalitního a odolného plastu. Součástí sady je i praktická ochranná krytka, díky které si kartáček s držákem můžete vzít kamkoli s sebou. Kartáček se do držáku zacvakne jednoduchým zaklikávacím způsobem. Klíčové vlastnostiKompatibilní se všemi mezizubními CPS Curaprox kartáčkyPraktická ochranná krytkaZ kvalitního plastuRovné držákyJednoduchý zaklikávací systém

Eshop Dr.Max píše:

Mezizubní kartáčky s průměrem 5.0 pro mezery >1.1mm. Kartáčky CURAPROX CPS s jemným drátěným jádrem a štětinkami vyplňující mezizubní prostory jsou klíčem k úspěšnému ošetření mezizubních prostor. Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory. Barva: zelený Ideální pro prostory o průměru: 1,1 - 5,0 mm Balení: 1 sáček 5ks Zdroj: www.zdravedasne.cz

MALL.CZ píše:

Mezizubní kartáček Curaprox CPS 09 4 mm 5 ks jsou ideální pro velikost interdentálních mezer 0,9 – 4 mm. Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Usazené zbytky jídla a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tímto mezizubním kartáčkem odstraníte důkladně všechny nečistoty z těžko dostupných mezizubních prostor.

Mezizubní kartáček má vysokou účinnost, neboť při používání tohoto kartáčku se zvyšuje cirkulace krve a v důsledku masážního účinku dochází k prevenci chorob.
Je ideální pro čištění interdentálních mezer o velikosti 0,6 - 2,2mm. Tyto ultra-jemné nicméně silné mezizubní kartáčky se vejdou do (skoro) všech mezizubních prostorů. Tento kartáček je účinnější a snazší k použití než dentální nit. S extra jemným, ale tuhým středem se tato nová generace mezizubních kartáčků hodí téměř do všech mezizubních prostorů.
Vlastnosti:
extra jemná vlákna,
úzký patentovaný drátek,
vysoká odolnost,
0,6 - 2,2 mm,
perfektní čištění jediným pohybem.

Jak používat:
Kartáček opatrně vložte do mezery mezi zuby a pohybujte jím dopředu a dozadu. Po použití pečlivě opláchněte. Jsou-li vaše mezizubní prostory velmi úzké, nepoužívejte násilí, mohlo by dojít k poranění zubů.
Upozornění:
Kartáček je vhodný také pro použití na umělý chrup. Trpíte-li krvácením dásní nebo onemocněním zubů, poraďte se se svým zubním lékařem jaký nástroj k čištění mezizubních prostor používat. Kartáček nepoužívejte pro žádné jiné účely, pouze pro čištění zubů. Ukládejte mimo dosah dětí.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Mezizubní kartáčky Curaprox Perio Plus 405 jsou určeny především pro osoby s mezizubními prostory o velikosti 1,5 - 5,0 mm. Vzhledem k velikosti jsou vhodné pro větší mezizubní prostory.
Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže proniknout do těžko dostupných mezizubních míst, kde se často hromadí plak a vznikají zubní kazy.
Zubní lékaři a odborníci na ústní hygienu proto doporučují používat navíc každý den pomůcky pro čištění mezizubních prostor, jako jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě či dentální párátka.
Vlastnosti mezizubních kartáčků Curaprox Perio Plus 405:

čístí prostory o velikosti 1,3 - 5,0 mm
ideální pro ortodontické přístroje, můstky, korunky a pro starší uživatele se sníženou zručností
efektivní při odstraňování tvrdého, usazeného plaku
odolné a trvanlivé díky silnějšímu drátěnému jádru

Použití:
Mezizubní kartáčky Curaprox CPS zavádějte do mezizubí jemným tlakem. Čištění provádějte jemným pohybem vpřed a vzad.

elixi.cz píše:

Popis: Mezizubní kartáček Curaprox CPS 07 Prime je určen pro dokonalé dočištění mezizubních prostor, kam s klasickým kartáčkem neproniknete. Tenké drátěné jádro je osazené velmi jemnými štětinkami, které zajistí dokonalou péči o mezizubní prostory. Nahradí ze 100% dentální nit, jsou oproti zubní niti snazší na používání a mnohem tenčí. Barevné rozlišení umožní orientaci mezi velikostmi. Snadno si vyberete konkrétní velikost dle vašich potřeb. Tyto kartáčky jsou vhodné pro dospělé i pro mládež a uživatele, kteří mají velmi úzké štěrbinky mezi zuby. Curaprox CPS 07 Prime chirurgický drát nejvyšší jakosti je velmi pevný a přesto jemný paměťový efekt zamezí deformaci kartáčku 5x delší životnost kartáčku pro uživatele s průchodností mezizubního prostoru 0,7 – 2,5 mm Použití: Špičku mezizubního kartáčku vložte šikmo proti dásni k okraji mezizubního prostoru. Pod vhodným úhlem zasuňte kartáček do poloviny štěrbiny, Bez posunutí kartáčku změňte úhel sklonu kartáčku směrem k dásni a zasuňte kartáček až na doraz a opět jej vytáhněte.

Parametry Curaprox mezizubní

Výrobce Breitschmid
Druh Mezizubní kartáčky

Podobné produkty

Podobné fráze: