Kde jsem: Katalog > Curaprox CURASEPT ADS 712 zubní pasta 75ml

Curaprox CURASEPT ADS 712 zubní pasta 75ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 165 Kč
Dostupnost: Skladem
165 Kč
Zubní pasta Curasept ADS 712 se nejčastěji používá před chirurgickým zákrokem a po něm, případně jako prevence pooperačních komplikací. Díky obsahu chlorhexidinu (0,12%) se silným antibakteriálním účinkem chrání před hromaděním zubního plaku a osvěžuje dech. Dopřejte si tu nejlepší pooperační péči se zubní pastou Curaprox Curasept ADS 712. Vlastnosti zubní pasty Curasept ADS 712: Silný anti...

Doporučujeme

Popis Curaprox CURASEPT ADS 712 zubní pasta 75ml

Zubní pasta Curasept ADS 712 se nejčastěji používá před chirurgickým zákrokem a po něm, případně jako prevence pooperačních komplikací. Díky obsahu chlorhexidinu (0,12%) se silným antibakteriálním účinkem chrání před hromaděním zubního plaku a osvěžuje dech.
Dopřejte si tu nejlepší pooperační péči se zubní pastou Curaprox Curasept ADS 712.
Vlastnosti zubní pasty Curasept ADS 712:

Silný antibakteriální účinek chlorhexidinu silně omezuje tvorbu zubního plaku
Tato zubní pasta od firmy Curasept je vhodná před chirurgickými zákroky a po nich
Systém ADS (Anti-Discoloration-System) redukuje změny chuti a zabarvování zubů
Neobsahuje SLS a má velmi nízkou abrazivitu

U dospělých se zubní kaz nejčastěji vyskytuje v mezizubních prostorech, jelikož i ten nejlepší zubní kartáček neodstraní z těchto míst plak dokonale. Zubní lékaři a odborníci na ústní hygienu tedy doporučují používat navíc každý den výrobky pro čištění mezizubních prostor, jakými jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě nebo dentální párátka.
Doporučujeme kombinovat s ústní vodou Curasept a jemným kartáčkem Curaprox CS 5460.
Složení: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Cellulose Gum, Chlorhexidine Digluconate, Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Sodium Saccharin, Sodium Methylparaben, Sodium Citrate, CI 42090.

Podobné fráze: