Kde jsem: Katalog > Curaprox CPS22 strong mezizubní kartáček 5ks

Curaprox CPS22 strong mezizubní kartáček 5ks

Obrázek není k dispozici
Koupit za 164 Kč
Dostupnost: Skladem
164 Kč
Curaprox CPS 28 Strong Implant jsou prodloužené a zesílené mezizubní kartáčky pro jemné čištění a speciální potřeby lidí s implantáty, můstky a ortodontickými zámky. Vlastnosti mezizubních kartáčků Curaprox CPS 28 Strong Implant: Čisticí radius 7 mm pro spolehlivé čištění větších ploch Mimořádně účinné při použití bočního tlaku Plastový obal pevného drátku chrání citlivé titanové implantáty...

Doporučujeme

Popis Curaprox CPS22 strong mezizubní kartáček 5ks

Curaprox CPS 28 Strong Implant jsou prodloužené a zesílené mezizubní kartáčky pro jemné čištění a speciální potřeby lidí s implantáty, můstky a ortodontickými zámky.
Vlastnosti mezizubních kartáčků Curaprox CPS 28 Strong Implant:

Čisticí radius 7 mm pro spolehlivé čištění větších ploch
Mimořádně účinné při použití bočního tlaku
Plastový obal pevného drátku chrání citlivé titanové implantáty

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže proniknout do těžko dostupných mezizubních míst, kde se často hromadí plak a vznikají zubní kazy. Zubní lékaři a odborníci na ústní hygienu proto doporučují používat navíc každý den pomůcky pro čištění mezizubních prostor, jako jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě či dentální párátka.
Použití:
Mezizubní kartáčky Curaprox CPS by se měly zavádět do mezizubí jemným tlakem. Čištění provádějte jemným pohybem vpřed a vzad.
Více o pomůckách na čištění mezizubních prostor si můžete přečíst v našem článku.

Podobné fráze: