Kde jsem: Katalog > Curaprox CPS09 Prime mezizubní kartáčky 12 ks

Curaprox CPS09 Prime mezizubní kartáčky 12 ks

Obrázek není k dispozici
Koupit za 328 Kč
Dostupnost: Skladem
328 Kč
Mezizubní kartáček Curaprox prime CPS 09 je ideální náhrada za zubní nit určená pro velikost mezizubních prostor 0,9 - 4 mm. Výhody mezizubního kartáčku Curaprox CPS 09: Husté štětinky důkladně vyčistí prostory mezi zuby, kam se klasický kartáček nedostane Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizu...

Doporučujeme

Popis Curaprox CPS09 Prime mezizubní kartáčky 12 ks

Mezizubní kartáček Curaprox prime CPS 09 je ideální náhrada za zubní nit určená pro velikost mezizubních prostor 0,9 - 4 mm.
Výhody mezizubního kartáčku Curaprox CPS 09:

Husté štětinky důkladně vyčistí prostory mezi zuby, kam se klasický kartáček nedostane
Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory

Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory. Vyberte si správnou velikost mezizubního kartáčku pomocí Curaprox IAP Sondy.
U dospělých se zubní kaz nejčastěji vyskytuje v mezizubních prostorech, jelikož i ten nejlepší zubní kartáček neodstraní z těchto míst plak dokonale. Zubní lékaři a odborníci na ústní hygienu tedy doporučují používat navíc každý den výrobky pro čištění mezizubních prostor, jakými jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě nebo dentální párátka.
Curaprox CPS mezizubní kartáčky by se měly zavádět do mezizubí jemným tlakem. Čištění se provádí jemným pohybem vpřed a vzad. Jedno balení postačí na 2 měsíce čištění. Pro vyčištění všech mezizubních prostorů se doporučuje používat alespoň dvě velikosti mezizubních kartáčků Curaprox, tak si je u nás vyberte.
Více o pomůckách na čištění mezizubních prostor si můžete přečíst v našem článku.
Jak používat mezizubní kartáčky Curaprox:

Podobné fráze: