Kde jsem: Katalog > Curaprox CPS 011 Prime Plus mezizubní kartáčky 5 ks

Curaprox CPS 011 Prime Plus mezizubní kartáčky 5 ks

Obrázek není k dispozici
Koupit za 164 Kč
Dostupnost: Skladem
164 Kč
Mezizubní kartáčky Curaprox CPS 011 prime PLUS s držákem UHS 451 jsou určené pro důkladné čištění mezizubních prostorů o velikosti 1,1 - 5 mm. Výhody mezizubního kartáčku Curaprox CPS 011: Husté štětinky důkladně vyčistí prostory mezi zuby, kam se klasický kartáček nedostane Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory Vyberte si správnou vel...

Doporučujeme

Popis Curaprox CPS 011 Prime Plus mezizubní kartáčky 5 ks

Mezizubní kartáčky Curaprox CPS 011 prime PLUS s držákem UHS 451 jsou určené pro důkladné čištění mezizubních prostorů o velikosti 1,1 - 5 mm.
Výhody mezizubního kartáčku Curaprox CPS 011:

Husté štětinky důkladně vyčistí prostory mezi zuby, kam se klasický kartáček nedostane
Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory

Vyberte si správnou velikost mezizubního kartáčku pomocí Curaprox IAP Sondy. K dostání jsou i jiné typy mezizubních kartáčků Curaprox, které by Vám mohly vyhovovat.
U dospělých se zubní kaz nejčastěji vyskytuje v mezizubních prostorech, jelikož i ten nejlepší zubní kartáček neodstraní z těchto míst plak dokonale. Zubní lékaři a odborníci na ústní hygienu tedy doporučují používat navíc každý den výrobky pro čištění mezizubních prostor, jakými jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě nebo dentální párátka.
Curaprox CPS mezizubní kartáčky by se měly zavádět do mezizubí jemným tlakem. Čištění se provádí jemným pohybem vpřed a vzad. Jedno balení postačí na 1 měsíc čištění.
Více o pomůckách na čištění mezizubních prostor si můžete přečíst v našem článku.
Návod jak používat mezizubní kartáčky Curaprox:

Podobné fráze: