Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC zdroje  >  Seasonic X-650

Seasonic X-650

Načítám galerii...
Předchozí
Další
X-650 (SS650KM3 F3) značky Seasonic patří do 80Plus Gold řady tohoto výrobce. Jedná se o účinný zdroj z nejvyšší řady, který díky velikému 12cm větráčku patří mezi ty tišší. Tento zdroj poskytuje maximální výkon 650W a má pěkné černé provedení. Tento zdroj lze použít jak pro běžné procesory, tak i pro nejvýkonnější procesory Intel a AMD. Zdroj splňuje nejnovější specifikace od Intelu ATX12V i mod...

Všechny nabídky pro Seasonic X-650

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Seasonic X-650

X-650 (SS650KM3 F3) značky Seasonic patří do 80Plus Gold řady tohoto výrobce. Jedná se o účinný zdroj z nejvyšší řady, který díky velikému 12cm větráčku patří mezi ty tišší. Tento zdroj poskytuje maximální výkon 650W a má pěkné černé provedení. Tento zdroj lze použít jak pro běžné procesory, tak i pro nejvýkonnější procesory Intel a AMD. Zdroj splňuje nejnovější specifikace od Intelu ATX12V i moderní specifikaci EPS12V.
Přepěťová ochrana omezuje maximální výstupní napětí na jednotlivých větvích. Následuje omezení maximálního proudu a nakonec ochrana proti zkratu, která automaticky vypne zdroj při vzniku jakéhokoliv problému podobného typu. Zdroj je vybaven aktivním PFC a nabídne certifikaci 80PLUS GOLD. Zdroj je vybaven systémem Easy Swap Connector, díky kterému připojíte jen ty nejnutnější kabely.
Zdroj je také vybaven přepínačem, který Vám dává možnost volby činnosti ventilátoru. V režimu standard je ventilátor regulovaný v závislosti na teplotě se točí trvale, jako u klasického zdroje Při využití režimu hybrid se ventilátor netočí dokud zatížení zdroje není vyšší než 30% jmenovitého výkonu, nebo do té doby dokud teplotě uvnitř není větší než 25°C.
Ventilátor je po instalaci do PC umístěn přímo nad CPU. Tato pozice umožňuje zdroji nejefektivnější možný odvod teplého vzduchu z procesoru a celé PC skříně a to i při nižších otáčkách ventilátoru zdroje. Tomu napomáhá i struktura mřížky na výstupní straně vzduchu zdroje - ta má kvůli lepší ventilaci tvar včelí plástve (pravidelné šestiúhelníky). Proudění vzduchu uvnitř počítačové skříně napomáhá také plně modulární kabeláž.
K dispozici jsou tyto konektory: 1 x ATX 20/24pin , 1x CPU 8/4 Pin, 1x CPU 8 Pin, 1x FDD (Y-adapter), 10x SATA, 4 x PCIEx - 6+2pin, 5x HDD.

Parametry Seasonic X-650

Výrobce Seasonic
Výkon 650W
PFC filtr Aktivní
Počet SATA konektorů 10
Počet PCI-Expres konektorů 4
Velikost ventilátoru 12cm

Podobné produkty

Podobné fráze: