Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC zdroje  >  Fractal Design Edison M 550W

Fractal Design Edison M 550W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost Fractal Design pocházející ze Švédska představuje vysoce výkonný zdroj s označením Edison M. Zdroj Edison M vyšší třídy je velmi výkonný a tichý díky velikému nízkootáčkovému ventilátoru 120 mm s FDB ložisky, který patří mezi ty tišší. Zdroj disponuje částečnou modulární kabeláží, aby docházelo k lepšímu průtoku vzduchu uvnitř počítačové skříně. Edison M disponuje maximálním výkonem 5...

Všechny nabídky pro Fractal Design Edison M 550W

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Fractal Design Edison M 550W

Společnost Fractal Design pocházející ze Švédska představuje vysoce výkonný zdroj s označením Edison M. Zdroj Edison M vyšší třídy je velmi výkonný a tichý díky velikému nízkootáčkovému ventilátoru 120 mm s FDB ložisky, který patří mezi ty tišší. Zdroj disponuje částečnou modulární kabeláží, aby docházelo k lepšímu průtoku vzduchu uvnitř počítačové skříně.
Edison M disponuje maximálním výkonem 550 W. Tento zdroj lze použít jak pro běžné procesory, tak i pro nejvýkonnější procesory Intel a AMD na trhu. Zdroj přichází s vysokou účinností stvrzenou certifikací 80PLUS Gold. Edison M splňuje specifikace od Intelu ATX12V v2.4.
Zdroj se může pochlubit hodnotami maximálního výstupního proudu 20A na výstupech napětí +3.3V, 20A pro +5V a na +12V větvi je maximální odběr 45A.
Pro napájení jednotlivých součástí lze použít 6x Serial ATA, 5x Molex, 4x PCI-E 6+2pin a 20+4 pinový konektor základní desky s přídavným 4+4pinovým konektorem procesoru.

Parametry Fractal Design Edison M 550W

Výrobce Fractal Design
Výkon 550W
Počet PCI-Expres konektorů 4
Počet SATA konektorů 6
Velikost ventilátoru 12cm
PFC filtr Aktivní

Podobné produkty

Podobné fráze: