Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC zdroje  >  Fortron Hyper S 700

Fortron Hyper S 700

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 345 Kč
Porovnat 2 obchody
Fortron HYPER S 700 Špičkové napájecí zdroje Fortron patří k tomu lepšímu, co lze na našem trhu pořídit. Řada zdrojů HYPER tohoto výrobce představuje velmi výkonné, spolehlivé a efektivní zdroje, vhodné do náročných sestav. Nabízí dostatečné množství konektorů pro všechna moderní zařízení, jeho provoz je velmi tichý díky 120 mm ventilátoru s proměnnými otáčkami, vybaven je aktivními obvody PFC. ...

Všechny nabídky pro Fortron Hyper S 700

Popis Fortron Hyper S 700

Fortron HYPER S 700
Špičkové napájecí zdroje Fortron patří k tomu lepšímu, co lze na našem trhu pořídit. Řada zdrojů HYPER tohoto výrobce představuje velmi výkonné, spolehlivé a efektivní zdroje, vhodné do náročných sestav. Nabízí dostatečné množství konektorů pro všechna moderní zařízení, jeho provoz je velmi tichý díky 120 mm ventilátoru s proměnnými otáčkami, vybaven je aktivními obvody PFC.
Kvalitní chlazení a nízká hmotnost
Unikátní je také systém chlazení, který je doplněn velkým a tichých 120 mm ventilátorem s proměnnými otáčkami a velmi tichým provozem (méně než 19 dBA při 50% ztížení).
Celá řada ochran
Zdroj je vybaven vysoce kvalitní japonskými kondenzátory a je plně kompatibilní s procesory Intel Core i7 a AMD Athlon II. Samozřejmostí je kompletní ochrana (OVP, OCP, SCP - ochrana proti přepětí, nadproudová ochrana, ochrana proti zkratu).
Klíčové vlastnosti
Skutečný výkon tohoto zdroje je vysokých 700W. Zdroj má účinností vyšší než 85 % při 50% zatížení (při 230 V) a vyhovuje standard ATX 12V 2.31 a EPS 12V 2.92 a samozřejmostí je také certifikace 80PLUS BRONZE. Co se týká konektorové výbavy tak nabídne: 20+4 pin do MB, 4+4 pin (12V) EPS konektor, 8 x SATA, 2 x Molex, 1 x FDD, 4 x 6+2pin PCI-E.

Parametry Fortron Hyper S 700

Výrobce Fortron
Výkon 700W
Počet PCI-Expres konektorů 4
Počet SATA konektorů 8
Velikost ventilátoru 12cm
PFC filtr Aktivní

Podobné produkty

Podobné fráze: