Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC zdroje  >  EVOLVEO EPS 450W aPFC

EVOLVEO EPS 450W aPFC

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tichý napájecí zdroj s účiností 82% a EPS využitelným zejména v herních PC. Standard EPS12V je standard kompatibilní s ATX původně určený nornou SSI (Server System Infrastructure) pro napájecí zdroje do serverů zajišťující silnější a stabilnější prostředí. Zdroj disponuje aktivním PFC, které díky redukci fázového posunu produdu a napětí zajišťuje větší využití napájecího produdu. Tuto vlastnost o...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro EVOLVEO EPS 450W aPFC

Popis EVOLVEO EPS 450W aPFC

Alza.cz píše:

Počítačový zdroj ATX 2.2, pasivní PFC, 12cm ventilátor, bulk, bez napájecího kabelu
Tichý a dostatečně výkonný počítačový zdroj Evolveo Pulse 450W za zajímavou cenu poskytne vašemu počítači bezpečné napájení. Jeho obvody jsou chlazeny tichým 12 cm větrákem, který je automaticky regulován dle zatížení a s tím související teplotou. Nemusíte se tak obávat přehřátí zdroje a můžete se ničím nerušeně věnovat vaší práci na počítači.Zdroj splňuje standard ATX 2.2 a je vybaven základním množstvím napájecích kabelů o délce 35 cm. K dispozici je 20 + 4 pin konektor pro připojení k základní desce, 2 MOLEX kabely pro napájení starších disků a samozřejmě 2x SATA konektor pro napájení moderních disků. Uživatele hrající hry jistě potěší přítomnost 6pinového PCI-E pro grafické karty.Zdroj je vyroben v černém provedení a samozřejmostí jsou certifikace CE a norma RoHs.Parametry:Základní informace:Formát: ATX 2.2Výkon: 450 WPFC: pasivníDalší vlastnosti: síťový vypínačChlazení:

Patro.cz - PC, kancelář, mobily píše:

Tichý napájecí zdroj standard ATX 2.2, pasivní PFC, 4x SATA konektor. Provedení v černé barvě. Samozřejmostí je CE certifikace a splnění normy RoHs.
Specifikace:
• tichý 12cm větrák s regulací otáček
• kabeláž v délce 35cm:
• 1x napájecí kabel pro MB 20+4pin
• 1x napájecí kabel s 3x MOLEX konektorem a 1x fd3 
• 1x napájecí kabel cpu 4pin (8pin - 4+4)
• 2x napájecí kabel s 2x S-ATA konektorem
• 1x napájecí kabel VGA PCI-E 6+2pin

Parametry EVOLVEO EPS 450W aPFC

Výrobce Evolveo
Výkon 450W
Počet PCI-Expres konektorů 1
Počet SATA konektorů 2
Velikost ventilátoru 12cm
PFC filtr Aktivní

Podobné produkty

Podobné fráze: