Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC zdroje  >  CORSAIR CX600

CORSAIR CX600

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Firma Corsair, známá především jako výrobce vysoce kvalitních paměťových modulů, nabízí i spolehlivé napájecí zdroje s parametry na velmi vysoké úrovni. Nejinak tomu je u zdrojů Builder Series CX Modular, které v běžných i herních sestavách nebo pracovních stanicích. Jsou dostupné v několika výkonnostech, takže si vyberete ten nejvhodnější pro Vaši sestavu a náročnější uživatelé zajisté ocení mod...

Všechny nabídky pro CORSAIR CX600

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis CORSAIR CX600

Firma Corsair, známá především jako výrobce vysoce kvalitních paměťových modulů, nabízí i spolehlivé napájecí zdroje s parametry na velmi vysoké úrovni. Nejinak tomu je u zdrojů Builder Series CX Modular, které v běžných i herních sestavách nebo pracovních stanicích. Jsou dostupné v několika výkonnostech, takže si vyberete ten nejvhodnější pro Vaši sestavu a náročnější uživatelé zajisté ocení modulární kabeláž. Dokáže nabídnout spolehlivý výkon při nízké hladině hluku, díky tichému 120mm ventilátoru. Řadí se také mezi úsporné zdroje s energetickou účinností až 85% stvrzenou certifikací 80Plus Bronze.
Zdroj Corsair Builder Series CX Modular CX600M odpovídá specifikaci Intel ATX 12V 2.3 a je určen pro provoz v elektrických rozvodech 90 – 264 V. Poskytuje maximální výkon 600 W a bez problémů nabídne dostatek energie pro běžné nasazení v počítačových sestavách a středně náročných herních strojích. Nechybí mu podpora pro vícejádrové procesory Intel a AMD či moderní výkonné grafické karty z produkce NVIDIE a AMD/ATI.
Zdroj nabízí širokou řadu konektorů pro moderní technologie typu Serial ATA či PCI-Express. K dispozici máte 6 Serial ATA napájecí konektorů, taktéž 4 molex konektory pro mechaniky + 1 malý pro FDD, hlavní napájecí 24-pinový konektor, jeden přídavný pro EPS/ATX 12V a dva PCI Express. Zdroj nabízí na jedné +12 V větvi 46 A (max. 552 W) a při +3.3/+5 voltech může být maximální odebíraný proud 25/25 A (v součtu může být max. 130 W).
Zdroj je vybaven jedním velmi tichým 120-milimetrovým ventilátorem s automatickou regulací otáček. Tento zdroj je vybaven funkci aktivního PFC, tedy "Power Factor Correction", která zvyšuje účiník zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Samozřejmostí jsou u kvalitního zdroje ochrany proti přepětí, přetížení či zkratu.

Parametry CORSAIR CX600

Výrobce Corsair
Výkon 600W
Počet PCI-Expres konektorů 2
Počet SATA konektorů 6
Velikost ventilátoru 12cm
PFC filtr Aktivní

Podobné produkty