Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC zdroje  >  Be quiet! Dark Power Pro 11 1200W

Be quiet! Dark Power Pro 11 1200W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Be quiet! Dark Power Pro 11 Zdroje Be quiet! jsou zárukou špičkové kvality německého výrobce a velmi tichého provozu Vašeho počítače. Zdroje řady Dark Power Pro 11 jsou navrženy pro maximální možný výkon, kterého lze využít např. pro náročné herní počítače nebo výkonné pracovní stanice. Tichý provoz a spolehlivost Dark Power Pro 11 nabízí mimořádně tichý provoz, stabilní napětí, vysokou spoleh...

Všechny nabídky pro Be quiet! Dark Power Pro 11 1200W

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Be quiet! Dark Power Pro 11 1200W

Be quiet! Dark Power Pro 11
Zdroje Be quiet! jsou zárukou špičkové kvality německého výrobce a velmi tichého provozu Vašeho počítače. Zdroje řady Dark Power Pro 11 jsou navrženy pro maximální možný výkon, kterého lze využít např. pro náročné herní počítače nebo výkonné pracovní stanice.
Tichý provoz a spolehlivost
Dark Power Pro 11 nabízí mimořádně tichý provoz, stabilní napětí, vysokou spolehlivost a úsporu energie. Samozřejmostí u této řady je využití moderních technologií, kvalitních komponent nebo také modulární kabeláž, která usnadňuje proudění vzduchu uvnitř počítačové skříně.
Vysoký výkon a kvalitní chlazení
Model Dark Power Pro 11 vyniká tichým provozem, kterého je dosaženo řadou pečlivých optimalizací, včetně použití na míru šitého 135mm ventilátoru. Díky AMD CrossFireX a NVIDIA Hybrid certifikaci můžete s tímto zdrojem vytvářet výkonné Multi-GPU systémy. Čtyři silné a stabilní 12 V napájecí větve a střední doba poruchovosti až 100 000 zajistí vynikající a dlouhodobou stabilitu pro Váš počítač.
Vysoká energetická účinnost
Vynikající energetickou účinnost zdroje stvrzuje certifikace 80PLUS Platinum s účinností až 94 %, splnění požadavků směrnice EU ErP, ENERGY STAR 6.0, Intel C6 mode a spotřeba ve Standy režimu přibližně 0.1 W.
Celá řada ochran
Samozřejmostí jsou důležité bezpečnostní ochrany - ochrana proti vysokému proudu (over-current OCP), proti přepětí (over-voltage OVP), proti podpětí (under voltage protection UVP), proti překročení výkonu (over-power OPP), proti přehřátí (over temperature protection OTP) a proti zkratu (short circuit SCP).
Klíčové vlastnosti
Dark Power Pro 11 odpovídá specifikaci Intel ATX 12V v2.4 a EPS 2.92 a je určen pro provoz v elektrických rozvodech 100 – 240 V. Poskytuje maximální stálý výkon 1200 W (špičkový 1300 W) a je vhodný pro pracovní stanice i náročné herní počítače. K dispozici máte 10x Serial ATA napájecích konektorů, 7x molex konektorů pro mechanik...

Parametry Be quiet! Dark Power Pro 11 1200W

Výrobce Be Quiet!
Výkon 1200W
Počet PCI-Expres konektorů 9
Počet SATA konektorů 10
Velikost ventilátoru 13.5cm
PFC filtr Aktivní

Podobné produkty

Podobné fráze: