Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC sestavy  >  Raspberry Pi Model A

Raspberry Pi Model A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 769 Kč
RASPBERRY Pi Model A Poslední dobou jsou ve velké oblibě i extra malé počítače, které se hodí namísto multimediálních domácích center. Jejich malá velikost a možnost napájení z USB konektorů z nich dělají ideální společníky pro televizory a umožňují přehrávání multimediálních souborů z externích disky vy vysoké kvalitě. Takovým miniaturním počítačem je i model RASPBERRY Pi Model A, který doved...

Všechny nabídky pro Raspberry Pi Model A

Doprava: 90 Kč
= 859 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Raspberry Pi Model A

RASPBERRY Pi Model A
Poslední dobou jsou ve velké oblibě i extra malé počítače, které se hodí namísto multimediálních domácích center. Jejich malá velikost a možnost napájení z USB konektorů z nich dělají ideální společníky pro televizory a umožňují přehrávání multimediálních souborů z externích disky vy vysoké kvalitě. Takovým miniaturním počítačem je i model RASPBERRY Pi Model A, který dovede sloužit i pro zabezpečení domácností.
Široké možnosti připojení
Přístroj i přes svou malou velikost disponuje celou řadou nejrůznějších konektorů. Mezi nimi naleznete například populární a velmi rozšířené multimediální HDMI rozhraní, kompozitní a audio výstup a speciální GPIO konektor pro připojení zabezpečovací techniky. Do přítomného USB 2.0 konektoru lze připojovat nejrůznější USB periferie, jako jsou klávesnice, myši, flash disky nebo jiné externí zařízení.
Úložná paměť
Tento model je dodáván bez předinstalovaného operačního systému Windows, ale díky přítomnosti slotu na SD karty lze využít tento prostor pro instalaci vlastního kompatibilního operačního systému. Zbylá kapacita úložného prostoru, kterou nezabere operační systém, můžete využít pro ukládání multimediálního obsahu.
Klíčové vlastnosti
Miniaturní přístroj má v sobě integrovaný jednojádrový procesor Broadcom BCM2835 pracující na frekvenci 700Mhz a 256MB operační paměti. Díky tomu bude zpracování multimediálního obsahu rychlé a daleko více pohotové než u méně výkonných přístrojů. O grafické operace se stará grafická karta Broadcom VideoCore IV. Data nebo operační systém je možné instalovat na paměťové karty typu SD, které nejsou součástí balení ale je zde pro ně připraven paměťový slot. Mezi širokou konektorovou výbavu patří porty HDMI, kompozitní i audio výstup, GPIO a klasické USB 2.0. Napájení přístroje se provádí prostřednictvím USB portu.
Počítač je dodáván bez předinstalovaného operačního systému.
Procesor Model procesoru: Broadcom BCM2835
F...

Parametry Raspberry Pi Model A

Výrobce Raspberry
RAM Velikost paměti RAM je velice důležitým ukazatelem výkonnosti PC. Čím větší, tím bude PC rychleji reagovat. Standardem jsou dnes 4GB. 0.2GB
Operační systém Bez OS
Čtečka paměťových karet Ano
HDMI Slouží k připojení PC k monitoru, jedná se o nástupce staršího VGA. Ano
Mechanika Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: