Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Psací potřeby  >  Pastelky  >  Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Souprava 12 ks silných pastelek v pouzdře. Trojhranné tělo, měkká odolná tuha, zářivé barvy. Tloušťka tuhy 5 mm. K pastelkám se bude hodit ořezávátko i karton na kreslení. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte...

Všechny nabídky pro Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Popis Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Papírnictví Oskárek píše:

Voskovky s trojhranným tělem. Jasné barvy, měkký vosk. Nezanechávají stopy na rukou, tělo je kryto papírem. V maxi velikosti pro jednodušší držení. Průměr voskovky 13 mm. Zakupte produkt Voskovky Maped Color'Peps Wax Jumbo - 12 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Maped za cenu 49 Kč.

Stavebnice-Hry píše:

Souprava 12 kusů ergonomických pastelek MAPED Jumbo Color'Peps. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení.

Tloušťka tuhy: 4,7 mm
Délka pastelky: cca 17 cm

Vhodné pro děti od 2 let.

Agatinsvet.cz píše:

Stáhněte si grafomotorické omalovánky s jarní tématikou Stáhněte si vánočního andílka k dobarvení a vystřižení. Souprava 12 ks silných pastelek v pouzdře. Trojhranné tělo, měkká odolná tuha, zářivé barvy. Tloušťka tuhy je 5 mm.

wikyhracky.cz píše:

Zářivě barevné trojhranné pastelky Měkká odolná tuha o průměru 5 mm, snadno se ostří, neštěpí se na Zářivě barevné trojhranné pastelky Měkká odolná tuha o průměru 5 mm, snadno se ostří, neštěpí se na třísky. Vlastnosti produktu:- Trojhranné silné lakované tělo- Délka pastelky 175 mm, průměr pastelky 9 mm- Jádro (tuha) o průměru 5 mm- Barvy obsažené v balení - černá, červená, fialová, hnědá, modrá světlá, modrá tmavá, oranžová světlá, oranžová tmavá, růžová, zelená světlá, zelená tmavá, žlutáBalení produktu:- Balení obsahuje 12 ks pastelek (barev)- Prodej po 1 balení (uvedená cena je za 1 balení)

Parametry Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Výrobce Maped

Podobné produkty

Podobné fráze: